Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ударих Бравата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте на всички. Собственик съм на Фиат Брава 1.6 16 в. и като всяко начинаещо келешче на мойте години,в срок от 2 седмици вече направих белята. а тя е че при паркиране назад подадох повечко газ и я шибнах в един не малък бордюр В следтствие от това колата ми взе да издава едни странни звуци от гарнето.Казаха ми че май гарнитурата ми е отишла.Та вапросът ми е,това някоя от сложно изпълнимите поправки ли е или нетрябва много да нервнича. П.С. Искам само да отбележа че нищо не разбирам от коли и моля да ме извините ако съм допуснъл някакви грешки в форума

    Коментар


      #17
      Колеги, тия от ДЗИ са ебаси мърдите.Казаха чи, че ще ми изплатят парите след 15 работни дни, а вече 25 работни дни минаха и сега са на етап "подпис" преди да ми преведат парите и това ще стане след една седмица, тоест 30 работни дни.Сега ми предстои да си правя каско и със сигурност няма да бъде в ДЗИ. Иначе колата я оправих за 1 седмица при Киро тенекеджията, който работи в СБА - Лозенец. Пича и неговите момчета ми направиха колата като чисто нова. Лъснаха я и смениха всичко, което беше за смяна. Не си личи че е имало нещо. Всички номера и стикери са пренабити, така че все едно сега излиза от завода, хехе.Препоръчвам го за тенекеджийски услуги. Работи супер, но предварително и задължително да ви даде цена преди това, щото мен ме мота, че не може да ми каже колко ще струва докато не почне и като почна и като ми каза, бааааам направо ми се подкосиха краката.В друга тема ще пиша кое колко ми е струвало но сега чакам тъпаците от ДЗИ да ми изплатят каското, щотоооо нема кинтиПоздрави и внимателно шофиране,Милен
      Fiat Brava SX, 1.6, 16V, 103 кс, 96 г, климатик

      Коментар

      Working...
      X