Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ел. стъклата на Bravo 1.2 16V 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ел. стъклата на Bravo 1.2 16V 2000г.

    Харесах си едно Bravo в автокъща в Кюстендил, но се оказа, че не работят и двете ел. стъкла. На лявата дръжка на вратата дори липсва копчето за десния прозорец. Искам да попитам от какво може да е. Ходих при майстор, който ми каза, че не е от бушон и че може би е от моторчетата, които вдигат стъклата. Може ли също да ми посочи някои евентуална цена за поправката. Благодаря предварително.

    #2
    Re: Проблем с ел. стъклата на Bravo 1.2 16V 2000г.

    vladimvr написа:
    Харесах си едно Bravo в автокъща в Кюстендил, но се оказа, че не работят и двете ел. стъкла. На лявата дръжка на вратата дори липсва копчето за десния прозорец. Искам да попитам от какво може да е. Ходих при майстор, който ми каза, че не е от бушон и че може би е от моторчетата, които вдигат стъклата. Може ли също да ми посочи някои евентуална цена за поправката. Благодаря предварително.
    Помня, че като откачиш едното копче и спират джамовете да разботят, илипоне единия, сигурно са свързани последователно и по принцип като вземаш кола пробвай абсолютно всичко че да можеш да смъкваш от цената
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      До сега не съм чувал ел стъклата да не работят от моторчетата, винаги проблема е в копчетата и кабели. При тебе трява да има модул контролиращ ел. стъклата, може и в него да е проблема. На майстор аз вяра нямам!
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар

      Working...
      X