Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Като дам педала на газта до долу ... колата се спъва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Като дам педала на газта до долу ... колата се спъва

    imam uno 1,5ie, karam go na gas kato re6a da go izra4kam i mu dam pedala do krai ne6to se spava , ama napravo si spira ako ne e savsem do krai nabira super ,ne znam ot kakvo e i dali moje da se opraviИмам Уно 1.5 и.е.,карам го на газ,като реша да го изръчкам и му дам педала до край,нещо се спъва,ама направо си спира. Ако не е савсем до край набира супер,не знам от какво е и дали може да се оправи.Пиши на кирилица!!!

    #2
    Re: kato dam pedala na gasta do dolu ... kolata se spava

    Ако го напишеш на кирилица ще ти кажа от какво е.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #3
      Пусни му малко повече Газ и ще се оправи :") просто не му стига газта

      Коментар


        #4
        абе аз писах от един компютър в работата и тои се ебава нещо с кирилицата, та незнам дали е от това защото май са развартяни до край.

        Коментар


          #5
          От колко време ти е газовата уредба? Да не ти е задръстен филтъра на газта?
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            Re: kato dam pedala na gasta do dolu ... kolata se spava

            unoto написа:
            imam uno 1,5ie, karam go na gas kato re6a da go izra4kam i mu dam pedala do krai ne6to se spava , ama napravo si spira ako ne e savsem do krai nabira super ,ne znam ot kakvo e i dali moje da se opraviИмам Уно 1.5 и.е.,карам го на газ,като реша да го изръчкам и му дам педала до край,нещо се спъва,ама направо си спира. Ако не е савсем до край набира супер,не знам от какво е и дали може да се оправи.Пиши на кирилица!!!
            а на бензин как е
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              от както съм я купил значи повече от 3 години , но миналата година го сменях .от 2 години само на газ съм го карал щото ми изгоря бензиновата помпа и не сам я сменял

              Коментар


                #8
                unoto написа:
                от както съм я купил значи повече от 3 години , но миналата година го сменях .от 2 години само на газ съм го карал щото ми изгоря бензиновата помпа и не сам я сменял
                Препоръчително е филтъра да го сменяш всяка година. Освен това не е лошо да направиш една профилактика и на изпарителя. Един колега с лада имаше същия проблем - колата му не искаше да върви. Отворил го и после разказа, че е извадил доста мизерии от вътре. Ако не си се занимавал с тези работи препоръчвам ти това да го направиш в сервиз.
                FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                Коментар


                  #9
                  тя моята варви , ама като изведнаш я настъпя докрай и все едно се дави

                  Коментар


                    #10
                    Провери за засмукване на въздух след смесителната плочка. При мене този ефект се получаваше заради това. Ако имаш такова странично засмукване на въздух, горивната смес винаги ще е обеднена, независимо от настройките на винтовете на тройника. След отстраняване на теча ще се наложи пренастройка на уредбата.
                    Fiat Ritmo 105TC
                    1600cc 105к.с.

                    Коментар


                      #11
                      аз пък мисля, че трябва малко да се развие кранчето на маркуча на газта.Като настъпиш до дупка дроселовата клапа се отваря до край, обаче изпарителя не пуска достатъчно гориво и сместа изведнъж става обеднена (много обеднена) и колата изведнъж спира.Ако това не помогне според мен трябва да се види изпарителя. Може би се нуждае от профилактика и нови мембрани или там каквото си има (аз ходя на газаджия да го разглабя).
                      Tipo 1.6 [149C2046]

                      Коментар

                      Working...
                      X