Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ми пръска теност на задното стъкло!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не ми пръска теност на задното стъкло!!

    Не ми пръска теност на задното стъкло.Когато натисна лосчето на чистачките се чува,че моторчето работи,но не пръска на задното стъклото.На предното пръска без проблем.Колата е пунто 97г.
    FIAT PUNTO 1,7TD ELX

    #2
    Има едно клапанче попитай hit-ko дали го има аз си го купих от него за около 6 лв.
    Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

    Коментар


      #3
      Можеш ли да ме ориентираш каде е този клапан или просто да му кажа точно какъв е проблема и той ще ми каже веднага за това клапанче,какво е,за колко пари и каде му е мястото?
      FIAT PUNTO 1,7TD ELX

      Коментар


        #4
        Имам същия проблем само , че на браво ! Тази клапа да под кората на багажника ли е или при двигателя ? П.С. Сори за спама колега :/ Просто няма смисъл да пускам нова тема .
        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          Намира се долу до казанчето за чистачките виж от там излизат два маркуча единия е за предните другия е за задната та ако е заминало клапанчето ще пръска през дупката му намери си човек да ти натиска пръскалката от зад а ти гледай клапана ако не пръска свали кората на багажника и изкараи маркуча от машинката ако не пръска някаде по трасето се губи. Ако пръска запушена ти е диузичката. Успех
          Fiat punto 1,1
          Fiat bravo 1,6 16v
          Fiat bravo 2,0 20v
          Honda civic 1,5
          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

          Коментар


            #6
            тема разисквана миялди пъти; потърсете в търсачкатаклана се намира под капака най-горе от страната на водача под гуменото оплътнение/ подава се едно маркуче, дърпате и стигате до негоцена 3 лв
            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

            Коментар


              #7
              При мен се беше измъкнал маркуча отзад, под кората, свалих я, пъхнах го и заспа. Как звучи само "свалих я, пъхнах го и заспа" :D
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #8
                ...що не пробваш да си продухаш маркуча, може просто да е запушен...
                Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                Коментар


                  #9
                  Interceptor написа:
                  тема разисквана миялди пъти; потърсете в търсачкатаклана се намира под капака най-горе от страната на водача под гуменото оплътнение/ подава се едно маркуче, дърпате и стигате до негоцена 3 лв
                  Дай една снимка, че и аз имам същия проблем - отзад не стига никаква течност.
                  Peugeot 407 2.0 HDI

                  Коментар


                    #10
                    Прочети всичко написано тук и ще си решишпроблема. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...378&highlight=
                    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                    Коментар


                      #11
                      TOSHIRO написа:
                      Interceptor написа:
                      тема разисквана миялди пъти; потърсете в търсачкатаклана се намира под капака най-горе от страната на водача под гуменото оплътнение/ подава се едно маркуче, дърпате и стигате до негоцена 3 лв
                      Дай една снимка, че и аз имам същия проблем - отзад не стига никаква течност.
                      Ето тук съм качил снимка http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EF%E0%ED%F7%E5
                      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                      Коментар


                        #12
                        style34 написа:
                        При мен се беше измъкнал маркуча отзад, под кората, свалих я, пъхнах го и заспа. Как звучи само "свалих я, пъхнах го и заспа" :D
                        Ха-ха )) И при мен беше същото. И аз я свалих, пъхнах го и заспа Майтап настрана - виж под кората колега, може и при теб да се е измъкнало. Свали я, пъхни го и заспива ))
                        Fiat Brava 1.6
                        Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                        Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                        Коментар


                          #13
                          Това да не е поредния фабричен дефект на всички ФИАТИ, щото и при мен беше така. Свалих я, пъхнах го, и после заспах.

                          Коментар

                          Working...
                          X