Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешен въпрос - съвместими ли са рейките и помпите при Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешен въпрос - съвместими ли са рейките и помпите при Браво

    Интересува съвместими ли са хидравличните рейки и помпи на Браво, и по точно при различните двигатели(1.4, 1.6, 1.8, 2.0, ТД100 и ЖТД) Пускам темата понеже колата ми е разглобена в сервиз и ме чакат за части а незнам дали ми стават от други двигатели(моя е ТД100)Мерси предварителноНеточно заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Мисля, че да, за помпите. 90% да и за рейките. От HGT(2.0 20V) доколкото помня, не става.Аз също съм за помпа и досега каквито и да съм оглеждал, не съм намерил никаква видима разлика.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Rokambol написа:
      Мисля, че да, за помпите. 90% да и за рейките.
      1 към 1 са 100000% Само ХГТ прави изключение

      Коментар


        #4
        намерих си хидр. рейка и хидр.помпа от 1.4 12В и не съм сигурен дали ще стане на моето тд 100 За рейката си мисля че става понеже няма общо с двигателя, но помпата ме притеснява понеже нали е обвързана с пистовия ремък(не разбирам много от тези неща и ако съм сгрешил нещо ме поправете) и отделно за захващането и.Ще се радвам ако получа отговор от специалист или поне от колега който е пробвал
        Bravo TD100 98'- това в Гаража
        Brava TD100 96'- Мир на праха и...
        Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
        Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

        Коментар


          #5
          интересна тема и аз ще я сменям моята и си зададох същия въпрос...очаквам развитие с нетърпение...и аз мисля че не би трябвало да има разлика в данните на самата помпа, но си мисля че може да има разлика в захвата и...особено при дизел и бензин...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар

          Working...
          X