Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потропване в предницата на пунто/ипсилон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потропване в предницата на пунто/ипсилон

    Здравейте,Наскоро закупих лачиа ипсилон, (1.2, 60 к.с.,airbag, клима, ел. пакет, 1996г.) за приятелката ми и понеже знам, че е същата като пунто смятам да си задавам въпросите тук понеже пунтото е доста по-разпространено.Проблемите са няколко.Първият, който най-много ме притеснява е едно потропване, което не се чува постоянно, но в 70% от случаите е там. Чува се отпред според мен, само на прави участъци без неравности като цариградско примерно. При увеличаване на скороста се увеличава и честотата му. Ако завия дори съвсем леко с волана потропването изчезва, ако натисна спирачката също изчева. Преди да взема колата я водих в сервиз и я гледаха не откриха нищо по окачването. Странна работа.Вторият проблем, е че при каране назад белите светлини светят само като давам газ - това ще да е или някой кофти датчик или кофти връзка, но по-скоро датчик понеже другите светлини на стоповете си работят.И третият ми въпрос е колко горе долу излиза смяна на гарнитура на главата понеже забелязвам омасляване точно там и искам да съм подготвен с цените. Също така и какво се сменя задължително при тази операция?Благодаря предварително за отговорите.
    Lancia Y, 1.2, 60

    #2
    За задната светлина,по скоро дава някаде на късо.А за гарнитурата,да нее от капака на клапаните.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      Щом предницата е ок, защо не погледнеш спирачните апарати да не би някой от тях да потраква!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар

      Working...
      X