Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на дръжки на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    яснозначи са си за Брава моите
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Колеги дали мога да махна гумите от дръжките да остане само пластмасата

      Коментар


        #18
        nikolai_61 написа:
        Колеги дали мога да махна гумите от дръжките да остане само пластмасата
        аз така направих на 2 от вратите, обаче остават на местата към ламарината процепи, където може да влиза вода и е опасно. аз ги минах със силикон и го направих плътно за да закърпя положението до пролетта, когато ще ги оправя - подменя с нови...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #19
          Mazgarev написа:
          nikolai_61 написа:
          Колеги дали мога да махна гумите от дръжките да остане само пластмасата
          аз така направих на 2 от вратите, обаче остават на местата към ламарината процепи, където може да влиза вода и е опасно. аз ги минах със силикон и го направих плътно за да закърпя положението до пролетта, когато ще ги оправя - подменя с нови...
          Доста грозно се получава, като се махне гумата... А вода малко, или много влиза от уплътнението на стъклото, самата врата е подготвена да има вода в нея така, че няма страшно ако влиза малко повече. Ако разбира се е временно... Ако все пак клепате със силикон, гледайте да не засегнете нестабилна боя. Демек дупките на дъжките имат много ръбове, ако има леко люпеща се боя, след време като сваляте силикона може да свалите много от нея!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            Смяна без проблем

            Сменял съм дръжките на Брава за около 3 часа. Нямя никакъв проблем.

            Коментар


              #21
              малко ще възродя темата, но да питам за дръжките от Мареа... по-добър или по-лош вариант? каква им е цената? и кое е по-различното при тях? имат ли същите размери?
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #22
                sev написа:
                по бензиностанциите продават препарат - 6 лв. в Шелпредпазва гумените елементи от напукванесигурно ще върши работамисля да го пробвам, защото моите дръжки са чисто нови
                Аз си пръснах дръжките с такъв спрей (силиконов, но не от шел) и има много добър ефект. Веднъж в месеца, ако се пръскат мисля, че и 10г. ще издържат.
                Mazgarev написа:
                малко ще възродя темата, но да питам за дръжките от Мареа... по-добър или по-лош вариант? каква им е цената? и кое е по-различното при тях? имат ли същите размери?
                Aз до колкото знам мареите са с алуминиеви дръжки и трябва да стават за Брава/о, но нека някой, който знае със сигурност да каже.
                "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
                Кара любимата червена Brava 1,4 12V

                Коментар


                  #23
                  Здравейте колеги,За съжаление по принуда и на мен ми се налага да сменям дръжките.Не че ми пречеха така изгорели, но ми се счупи точно тази на шофьорската врата и става малко неудобна ситуация... Бихте ли ми препоръчали добър сервиз където са запознати с процедурата по смяна са коректни?

                  Коментар


                    #24
                    http://www.fiat-bg.org/Downloads/Boo...dfколега ако следваш това няма да имаш никакви проблеми да си ги смениш сам без да се занимаваш с измислени майстори...Успех!
                    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                    Коментар


                      #25
                      Защо ли си мисля, че няма нужда да се свалят корите на вратата

                      Коментар


                        #26
                        Shefy написа:
                        Защо ли си мисля, че няма нужда да се свалят корите на вратата
                        Няма как да стане без махане на корите....моите съм ги сменял и знам
                        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                        Коментар


                          #27
                          Geraka написа:
                          Shefy написа:
                          Защо ли си мисля, че няма нужда да се свалят корите на вратата
                          Няма как да стане без махане на корите....моите съм ги сменял и знам
                          Без махане на кори нестава.Иначе става лесно,е следкато ви озори първата дръжка и хванете цаката.Не си давайте парите за смяна на дръжки,ще се справите сами.
                          Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                          Коментар


                            #28
                            bicho1976 написа:
                            Geraka написа:
                            Shefy написа:
                            Защо ли си мисля, че няма нужда да се свалят корите на вратата
                            Няма как да стане без махане на корите....моите съм ги сменял и знам
                            Без махане на кори нестава.Иначе става лесно,е следкато ви озори първата дръжка и хванете цаката.Не си давайте парите за смяна на дръжки,ще се справите сами.
                            Подкрепям напълно....смениш ли първата след това всичко е лесно
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #29
                              Аз мойте ги сменях вечерта .
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар

                              Working...
                              X