Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да скрия това

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да скрия това

    Незнам дали темата е точно за тук ама незнам кой е подходящия раздел.Докато търсех кабела на чейнджъра вижте какво открих отстрани под тапицериятаКакто и да го гледам се ми се струва че е тайник.Кажете какво да го правяДали ще ми направят проблеми полицаите ако случайно го видят това?Че после иди им доказвай че така си я купил колата и не си го правил ти.Ако случайно го открият митничарите на границата като ходя до гърция ще ме земат за наркотрафикант

    #2
    Напълни го с изолационна пяна- от строителен спрей за прозорци дето уплътняват и като се втвърди- я изрежи с остро ножче, разбира се кабелчетата после да са отгоре. :D
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Мда, много тъпа отварачка е ползвана тука. То ще си отрежеш ръцете, ако тръгнеш да слагаш/вадиш нещо там.
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #4
        Според мен... най-добре ще стане да се завари! Разбира се това е много трудоемко, защото трябва да махнеш всички горими материали наоколо, а те са доста и ще падне голямо разглабяне, а пък и все пак нали това е скрито... Това с пяната става, но няма да се получи добре. Изрежи от тънка ламарина един полукъг по формата на дупката. Нещо, като сърп да стане, с ширина поне два пъти тази на дупката. След това вземи една бирмашина и нитачка и занити парчето ламарина върху дуплата. Ако отдолу няма много пространство, където да влезнат нитовете използвай къси винтове. Преди тази операция опитай с чук, клещи, или тръбен ключ да изправиш тези гадни ръбове. Под кръпката може да сложиш малко силикон!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Колега на едни мой приятел само че на голф имаше пак така ама вече станаха 3 години от както го взе никой не му е правил проблем то дори в начало не знае че аз един ден викам дай малко да я разгледаме тази кола дърпам аз от страни тапицерията кво да няква дупка казвам му на него той вика не сам я забелязал и на скоро я завари изряза старата ламарина завари нова боядиса мястото и работата заспа ама до скоро кара така и ходи двапати в Турция.Но ти за да се подсигориш си го поправи.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            И ако не дай си, някой полицай или митничар я види тази кръпка става още по-съмнително. Режи я направо цялата ламарина, затваряй и забравяй.
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              6ma7ka7a написа:
              Колега на едни мой приятел само че на голф имаше пак така ама вече станаха 3 години от както го взе никой не му е правил проблем то дори в начало не знае че аз един ден викам дай малко да я разгледаме тази кола дърпам аз от страни тапицерията кво да няква дупка казвам му на него той вика не сам я забелязал и на скоро я завари изряза старата ламарина завари нова боядиса мястото и работата заспа ама до скоро кара така и ходи двапати в Турция.Но ти за да се подсигориш си го поправи.
              То и при мен стана така- един френд тръгна да сваля тапицерията и...Ама е на много гадно място и няма как да се завари и дупки да правя също.Ако все пак се случи да го види полицай могат ми да ми направят нещо- все пак вътре е празно и нищо не крия тамМоже да кажа че е била удряна отвън и за да се изправи е рязана отвътре??

              Коментар


                #8
                Забравих да кажа може да се изреже старата част от ламарината направо eдна нова със същата форма заварява се и после се китосва малко шкурка и след това една боя и всичко става ok.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #9
                  Добре де човек ама е на много гадно за работа място- човек трябва да легна в багажника за да го прави. Освен това като ида в сервиз и му кажа на оня да покрие това нещо не знам какво ще си помисли и дали няма да каже в полицията какво имам в колата.Въпроса ми е ако се случи да го видят какво може да стане

                  Коментар


                    #10
                    Що не си го ползваш...само намажи с боя ръбовете да не ръждясва. Дупка до долу има ли?
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Никой нищо не може да ти каже!!!Я погледни под ламарината дали има интервенции, защото ако е удряна точно там е изрязано, за да се изпъне!!!
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        #12
                        GTipo написа:
                        Що не си го ползваш...само намажи с боя ръбовете да не ръждясва. Дупка до долу има ли?
                        Ами в целия заден калник се бърка от там отдолу е затворено.гледах вътре ламарината не е изправяна така че не е заради удар рязано...

                        Коментар

                        Working...
                        X