Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно козметичните промени по Браво след 1999

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно козметичните промени по Браво след 1999

    Когато купувам нещо за колата, съвсем естествено, навсякъде ме питат коя година е колата. Аз все се чудя какво да кажа, защото по документи е произведена ноември 1998, но първата и регистрация е от януари 1999. Единствената разлика във външния вид при тези след 1999, е новата решетка и моята е именно с такава. Понеже ми предстои смяна на съединител, няма място за недоразумения (не е като смяна на въздушен филтър ) и да купя някакъв, който не става. Въпроса ми е как да разбера със сигурност коя модификация е колата и има ли изобщто някакви разлики освен "козметичните промени"?p.s. За втори път се опитвам да пусна тема за първи път и се надявам сега да не бъде изтрита все едно е мнение на проз гоуфаджия.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    влизаш в ЕПЕР например от сайта www.axm-auto.com , и по номера на купето намираш точния номер на всеки детайл, после от същия този сайт си го поръчваш, чакаш ден-два, и си с гаранция за точния съединител. Ако се обадиш по телефона, и кажеш номера на купето, също става, ще ти помогнат за точния избор

    Коментар

    Working...
    X