Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за едно типо ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за едно типо ?

    Тъй като наследих старото типо на бащата (много се радвам за което) ми е много интересно, защо е малко по-различно от другите? имам в предвид значи произведено е 1994, с малко по-облите фарове отпред, но интересното е вътре таблото е като на темпра, само че скоростомера и оборотомера са аналогови (със стрелкички) двигателя е 1.6 карбуратор и бащата твърди, че е 98 коня ?!?! верно, че върви доста (като изключим, че предницата се е поразхлопала), ама възможно ли е да е толкова коне и защо интериора е такъв ?
    кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

    #2
    Чакай нещо не разбра-дигитално или аналогово е таблото.И темприте имат и двете табла. Дай снимки ако можеш.Напиши с кой мотор си.Мисля че е 90коня.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    Коментар


      #3
      С аналогово табло на темпра обикновенно са турските типа. Иначе 98 коня за 1.6 карбуратор са си нормални!! Безаварийно!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Карбуратор, 1994та година Нещо гнило има тука!

        Коментар


          #5
          Ами снимки утре ще направя .Възможно е да има темпри с аналогови табла (стрелкички) ама ми е интересно кой болен мозък е набил такова табло на Типо ? По интересното е ,че си е така заводско. Иначе за мотора има ли как да разбера какъв е ? или по нещо което да се ориентирам ? Знам само че е 1.6 А и последни лупав въпрос за вечерта (повярвайте ще има още много) не би ли трябвало 1.6 инжекция да е по-мощно от 1.6 карбуратор? Съжалявам за тъпите въпроси ама много много не разбирам от двигатели
          кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Не всички типота и темпри са с диг. табла.По лукс моделите ги правеха дигитални.Даже темприте до последнос климатроника вървят с дигит.А за конете виж това . АЗ 1.6 98 коня не видях. Успех. http://axm-auto.com/index2.php?brand=5&model=122
            Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

            Коментар


              #7
              хах със здраве да си я караш 1.6 трябва да е поне 90 кончета мисля...иначе как искам баща ми да ми даде типака ако можеше и бравата и него да ги карам едновременно щеше да е чудесно онзи как реве на светофара не е истина Diesel Power 4 eva
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Ами Bсе о6те не съм му напраBил снимки за6тот онзи ден скъсах ремака дето е кам алтернатора и Bодната помпа и 2 дена познаите какBо праBих ина4е сигорно доBе4ера 6те напраBq и 6те ка4а да Bидите за какBо иде ре4 и да кайете дали има не6то збъркано B таq кола и да кайете как се разглабq това тъбло че полоBинаата крушки са заминали
                кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  darkveidar написа:
                  Ами Bсе о6те не съм му напраBил снимки за6тот онзи ден скъсах ремъка дето е кам алтернатора и Bодната помпа и 2 дена познаите какBо праBих ина4е сигурно доBе4ера 6те напраBq и 6те ка4а да Bидите за какBо иде ре4 и да кайете дали има не6то збъркано B таq кола и да кайете как се разглабq това табло че полоBинаата крушки са заминали
                  Какво става с твоята кирилица?
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар

                  Working...
                  X