Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля помагайте (кабели между копето и вратата)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля помагайте (кабели между копето и вратата)

    колеги помагайте. счупих си колата днес.... със 100 зора успях да извадя клупонга който седи на вратата, но осега немога да го върна на мястото му. има ли тънкост как се мушка и закрепя, че сега не ми прави контакт кабелите на едната врата немогат да се завият буките като не е излязло хубаво..,.МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Както си го написал не се разбира хич, кое точно си счупил?!
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      На бравото нали кабелите излизат от купето с един маншон който е с гума и се извива нагоре и се завива във вратата, завършва с една букса е много пинове, а от др страна иам обратните на вратата. Та идеята е че успях някак си да махна този клупонг на вратата(вкарах го навъртре) но сега немога да го закрепя обратно и да навия останалата част..
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Аз имах подобен проблем, когато монтирах на Бравата термометър за външна темперетура, през тоя маншон прекарах кабелчето на датчика, за да го изведа в страничното огледало. Споко, в сряда ако се събираме в студентски ше го оправим, сега нещо си нервен или си се притеснил и верно нищо не ти се разбира... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #5
          Аз го свалих много лесно. Завърта се някъде около четвърт оборот и излиза без проблем. Вероятно не си го зацепил добре с резбата и затова ти спира донякъде.
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            мамка му. аз въобще не разбрах как става номера , ръгах, въртях и накрая.... прее*ах всичко. msotiroff аиде ще се съберем ако не за друго поне това да оправим.
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Няма ядове. Поне говорителите заслужават ли си Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар

              Working...
              X