Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с хидравликата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с хидравликата

    проблема немога да го разбера от каде е ! при въретене на волана издава много страни звуци сякаш рейката вътре е на сухо колата беше на основен но там нищо не е пипано налято е "старото" масло ?джаните от 14 отиват на 15 и наистина се усеща едно затормозяване !какво е ?
    Punto 1.4 turbo i.e.

    #2
    При максимално завъртане, със по-широки джанти и гуми е възможно да ти се позатормозява и си е нормално, но на място.Ако е в движение, сигурно си е проблем в рейката.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      при максимално завъртане свири като лудо а иначе при влзиане в завой иска да тресе волана ама преди ремонта нищо и нямаше пък то не е пиапан рейката възможно ли е да е само от малсото ?
      Punto 1.4 turbo i.e.

      Коментар


        #4
        Обикновено е от самата рейка, може би съвпадение или е пипана.МАслото рядко създава проблеми. Аз моето не съм го сменял, но и при мен ако завия на макс волана на място леко се чува, но щото съм с по-големи гуми. Има по-голямо от нормалното усилие. до колкото знам със смяна на масло не се оправя но пробвай. Другата възможност е разглобяване на рейката или нова/на старо.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          пуу да му са е на съвпадението...ама не говоря само за крайното а прсото докато си върти на място стържи свири кото може издава
          Punto 1.4 turbo i.e.

          Коментар


            #6
            untyped написа:
            пуу да му са е на съвпадението...ама не говоря само за крайното а прсото докато си върти на място стържи свири кото може издава
            ако свири може да е хлабав ремъка

            Коментар

            Working...
            X