Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте марка свещи и кабели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте марка свещи и кабели

    Колеги,изчетох доста теми и навсякъде се дават различни мнения. Какви свещи и кабели да сложа на Бравото - какво ще кажете за комбинацията НГК и Тесла. Откъде могат да се купят най-евтино ?Благодаря

    #2
    ами важното е да са истинскиот Косер - свещи Денсо и кабели Тесла
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Къде е тва Косер?
      Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
      MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
      Engine Stamp: 176B9.000
      Version Code: 176BV
      Version: V5 | SPORTING | 03.'98

      Коментар


        #4
        Google - косер
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          аз съм с Тесла от косер , обаче избиха за два дни , заради което се съмнявам проблема да идва от другаде сега взех Денсо с У бразен ......... не мога да се сетя там какво пък ще видим Косер са едни от най старите вносители на части с качество!
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #6
            NGK са дорби, японски. аз съм с такива. не зная дали има ментета обаче.кабели - за лада самара.=> проблеми нямам, много съм доволен от тази комбинация.
            Alfa 147 JTD 115 hp
            ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

            Коментар


              #7
              Кабели от Лада Самара,свещи SAGEM (8 лв.)от червеното магазинче ALFA ROMEO на Симеон - 7 хил.км без проблем

              Коментар


                #8
                NGK свещи си взех. Квито ми ги дават по книжка. Кабелите са ми Тесла от Косер.
                Fiat Brava 1.6
                Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                Коментар


                  #9
                  и аз сложих NJK - по каталог за моя Пунтьо, като ми монтираха газовата - т.е. вече 20 000 км. - никви проблеми - кабели още не съм сменял...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Оригинални кабели на BOSH с свещи BRISK 3 електродни, издържат на газ и всичко.За кабелите не съм сигурен дали са ок, но за свещите - гаранция че са истински.Тествани са.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11


                      Свещи Бош и кабели Тесла!Засега няма ядове, а пък кабелите са просто пипнати та пипнати!Отговарят съвсем точно по размери на оригиналните!От Косер!Мисля че бяха към 30 до 40 лв!

                      Коментар


                        #12
                        chandler написа:
                        NGK са дорби, японски. аз съм с такива. не зная дали има ментета обаче.кабели - за лада самара.=> проблеми нямам, много съм доволен от тази комбинация.
                        Правете разлика между NGK и NJK

                        Коментар


                          #13
                          Я ме светнете мене как слагате на Фиатски мотор 1.6 16 самарски кабели?Лулите май май нещо идат късички,а?По въпроса за свещите ,Денсо-то навсякъде са ментета дори и в Косер,а Бош като почнат да правят свещи като света тогава си купувайте от тях.Кабелите като цяло за сега с колегата idm (той има Делта 1.6 16) сме доволни от Беру,ама и цената им е 89лв ако не се лъжа.За свещи е ясно NGK,но пак има вариянти да попаднеш на менте.По-принцип най-добрия вариянт е при Ники Златков в Проспиид и си поръчваш нужния метраж с правилните лули за около 26лв за метър кабели 8мм Манекур,ама като гледам как се циганите за 10лв,май не трябваше да го предлагам.
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #14
                            Верно ви говори ivanko_rs Голям ( че и мазен ) го ядох аз зарад тез кабели!С моя скромен опит реших че кат си купувам кабели наи добре е в магазина с Мултицетааа( пък дори и тои да е от 3лв )Тръгнахме с ivanko_rs да обикаляме за кабели и те така. Както е посочил тои наи истински се оказаха Беру.Теслата маи е напрао брадва не тесла. Гледахме и Мехмед Марели те пък.........А черешката беше едни Шампион малиииии те си личеше че са праени баш по трудово Тъиииииии ся хич не гледаите ко пише на кабелите освен ако не са ( Ники Златков в Проспиид и си поръчваш нужния метраж с правилните лули за около 26лв за метър кабели 8мм Манекур ) ами отивате в магазина кат мене с уредчето и меритеееАко не ви дават да я правите тая процедура довижданееееееееее сменяте магазина Съпротивлението на кабелите тряя да бъде между 2...3 КилоОма!!!На моите старите( коит са на година и половина ) единия беше 52 КилоОма

                            Коментар


                              #15
                              Това че не чувам тази марка значи ли че свещите които си поръчах от axm-auto.com са ментаци а свещите са на фиат и уж били оригинални ????????Дали не си го поставих малко с тия свещи как мислите ?????
                              Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                              Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                              Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                              Alfa Romeo 155 2.0 8V

                              Коментар

                              Working...
                              X