Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Stilo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Stilo 1.9 JTD

    Привет на всички форумци! Откривам тази тема, защото имам такъв автомобил :D Аз лично съм много доволен, но автомобила е все още сравнително нов(на 4г.) и ще се радвам да чуя и вашето мнение! Има ли слабости за да знам, какво да очаквам?МодерираноТемата е преместена в правилния разделМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Ето го моето Стило :D
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Е ти хвалиш ли ся много ме кефят тия двувратите, направо са огин и аз като стана голям ще си купя такова :D
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Здравей, не съм запознат с дизеловия двигател, но мога да споделя за други неща:1) както всяко 3-врато Стило - перфектна визия, и без донагласяне, в движение е, дори и спряло.2) чести проблеми са: Airbag failure, проблем с оборотите и проблемен вариатор (при бензиновите и 1.8 специално) и износване на предни гуми, ако не са изравнени добре. За JTD-то съм чувал само добри неща, дори ме е малко яд, че не взех такова Свали си книжката от download раздела - супер полезна е ако нямаш - най-малкото - описанието на бушоните можеш да намериш само там.Имаш ли стъкления покрив, че от тая снимка не виждам...
        Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Честито! супер кола!
          Тойота Приус

          Коментар


            #6
            Дай Боже вски му.Честито.
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #7
              Здравей, Колега!Миналата седмица се сдобих със същата като твоята и още не съм и се нарадвал. Водих я на диагностика и ми казаха че всичко е наред, освен проблема с датчиците на еърбег-а! Иначе я тествах и на дълъг път през уикенда и и перфектна засега. Като я снимам ще пусна и аз снимка. Червеното стои много добре , моята е тъмно синя
              FIAT Stilo 1.9 JTD 115

              Коментар


                #8
                Мога да ти помогна със съвет за еърбег-а - оправих моя!
                Stilo 1.8 16V

                Коментар


                  #9
                  Колега, дай съвет за еърбега в отделна тема, защото това е всеобщ проблем за модела.

                  Коментар


                    #10
                    Ами четох теми из форумите за това и гледах някакъв линк в който е описано и с картинки за конектора под седалката, но още нямам време да го оправя, а и не ми е много ясно как точно става, така че съм отворен за съвети. Иначе в сервиза ми казаха че има вероятност да е от някаква част за която трябва да дам 350-400 лева, но първо си мисля да пробвам дали е от този конектор. Мерси предварително!
                    FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                    Коментар


                      #11
                      Мисля, че се скапва някакъв датчик който показва дали има седнал човек на шофьорската седалка, т.е. колата е в движение а показва че няма шофьор
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар

                      Working...
                      X