Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava/Маrеа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava/Маrеа

    Здравейте,трябва ми съвет.Решил съм да си взема ново возило и се спрях на Брава и на една Мареа комби Бравата е 96,Мареата е 98 имат си екстри и и цените са им около 5хил.лвКачествени ли са,скъпи ли са им частите...?П.П. Извинете ако темата не е на място.Не на място е за съжаление...Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    предимството на Мареята е големия багажник.между другото много скъпа ми се вижда тази Брава но нека и колегите си кажат мнението.какви двг. са колите?
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      vaskobravo написа:
      предимството на Мареята е големия багажник.между другото много скъпа ми се вижда тази Брава но нека и колегите си кажат мнението.какви двг. са колите?
      Ам значи Бравата е 97’,имало е грешка...Мареята е 1.9 не се сещам колко коня,а Бравата е 1.6 104кс.Здравички ли са,скъпи ли са за подръжка,такива неща

      Коментар


        #4
        Pavel’ написа:
        vaskobravo написа:
        предимството на Мареята е големия багажник.между другото много скъпа ми се вижда тази Брава но нека и колегите си кажат мнението.какви двг. са колите?
        Ам значи Бравата е 97’,имало е грешка...Мареята е 1.9 не се сещам колко коня 100 или 105,а Бравата е 1.6 103кс.Здравички ли са,скъпи ли са за подръжка,такива неща
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Браво/а -ми не се оплаквам като цени за частите и поддръжка.за Мареа предполагам че е горе-долу същото но най-добре е колегите с този модел да кажат.
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #6
            vaskobravo написа:
            Браво/а -ми не се оплаквам като цени за частите и поддръжка.за Мареа предполагам че е горе-долу същото но най-добре е колегите с този модел да кажат.
            Аз пазарувам от скъпчииските магазини и не се оплаквам. Носачи и баелетки няма и 200лв. термостат и реостат 107лв. за труд как си го постелеш. Обслужването на Мара е по-скъпо мисля, на мен ми излезна към 400лв (с труд). Рециклиране на рейка 120лв. 220 със сваляне и качване на място. Масла, филтри и антифриз под 100лв. Пътна помощ за паднал акумулатор 30лв бе не е кой знае какво, важното, е че се крепи и не се чупи много, даже ич... има си подръжка от гледна точка на свободно време и врътня за човек със средни технически възможности, брави, ключалки, лампи по таблото, чистачки ей такива дребни работи.

            Коментар


              #7
              105 коня беше колата,мерси Tornado Иначе какво ти е мнението за автомобила,какво и за Брава

              Коментар


                #8
                Абсолютно нормално е, ходовата част да създава ядове от време на време. Аз лично съм изключително доволен от Мареата, да чукна на дърво. Това е трети Фиат който карам, и никога - НИКОГА не съм имал проблем с двигател или някакъв сериозен ремонт. Просто Фиат е здрава кола. Изключваме дребните неща

                Коментар


                  #9
                  Ми аз съм леко предубеден един познат имаше Пунто и му стъжни живота.Толкова пари хвърли по тая кола. И сега като му споделих какво мисля да правя (преди имах Пасат 92) ми вика от кон на магаре

                  Коментар


                    #10
                    Pavel’ написа:
                    Ми аз съм леко предубеден един познат имаше Пунто и му стъжни живота.Толкова пари хвърли по тая кола. И сега като му споделих какво мисля да правя (преди имах Пасат 92) ми вика от кон на магаре
                    Може и прав да е.... от кола до кола разлика голяма, но пасат 92, аре нема нужда.

                    Коментар


                      #11
                      Pavel’ написа:
                      Ми аз съм леко предубеден един познат имаше Пунто и му стъжни живота.Толкова пари хвърли по тая кола. И сега като му споделих какво мисля да правя (преди имах Пасат 92) ми вика от кон на магаре
                      Брава и Мареа нямат нищо общо с пасат/поне според мен/.най-добре като харесаш кола качваш се караш и като ти хареса като вървене и возия я взимаш
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        #12
                        vaskobravo написа:
                        Брава и Мареа нямат нищо общо с пасат/поне според мен/.най-добре като харесаш кола качваш се караш и като ти хареса като вървене и возия я взимаш
                        Той искаше да каже,че Фолца е по-здрав,по-качествен като цяло от Фиата

                        Коментар


                          #13
                          както каза колегата"от кола до кола голяма разлика"
                          Renault Laguna 1,9 dci 2002

                          Коментар


                            #14
                            Pavel’ написа:
                            105 коня беше колата,мерси Tornado Иначе какво ти е мнението за автомобила,какво и за Брава
                            Много зависи на какво ще попаднеш колега.То нашето в повечето случаи не е ослужване ,а възстановяване на автомобила за да тръгне отново-за съжаление.Най-вече се усеща ако са се гаврили родните ни майсторчета по сервизите ни и то с големия чук и техническия канап/тел/.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Pavel’ написа:
                              vaskobravo написа:
                              Брава и Мареа нямат нищо общо с пасат/поне според мен/.най-добре като харесаш кола качваш се караш и като ти хареса като вървене и возия я взимаш
                              Той искаше да каже,че Фолца е по-здрав,по-качествен като цяло от Фиата
                              Боже, опази!

                              Коментар

                              Working...
                              X