Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с бавно зареждане на горивото решен.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с бавно зареждане на горивото решен.

    Имаше доста такива теми в които се изписа доста ,но не мога да ги открия.Вчера за 20 мин си реших проблема с това трудно пълнене на резервоара на Бравото.Оказа се ,че в дебелата тръба водеща до резервоара има още една по тънка по която върви горивото.Е аз тази тънката я изхвърлих и сега няма проблеми.ПОставена е с цел по нея да тече горивото а между нея и дебелата да излиза въздуха.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Аз имах същият проблем с моята Брава ама само ката сипвах от туба.На бензиностанция(не че съм сипвам много от там)не съм имал проблем
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      Ето го маркуча който ми пречеше и отстраних.А на другата снимка показвам колко ми показва уреда преди да допълня резервоара 32 литра.Нещо започва да ме съмнява този 50 литров резервоар.
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Ето го маркуча който ми пречеше и отстраних.А на другата снимка показвам колко ми показва уреда преди да допълня резервоара 32 литра.Нещо започва да ме съмнява този 50 литров резервоар.
        Защо те съмнява?
        Fiat Brava 1.4 97

        Коментар


          #5
          Защото това са още 18 литра до 50.А виж къде е стрелката.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Може уреда да се е затлачил нещо, аз на моята като й сипя към 30 литра стрелката е едно деление под ПЪЛЕН.

            Коментар


              #7
              Marea Bipower написа:
              Може уреда да се е затлачил нещо, аз на моята като й сипя към 30 литра стрелката е едно деление под ПЪЛЕН.
              Съмнявам се да има нещо нередно то и на дневния километраж като погледнете стойността е 407 км така ,че и стрелката си пада нормално надолу прес целия този пробег.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар

              Working...
              X