Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи на GM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи на GM

    Попаднаха ми едни свещи на GM-FLR8LDCU-двуелектродни.Дали ще станат за Темпрата,има ли някой наблюдение?
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    #2
    Ако растоянието м/у електродите е 0.8-1мм,що да не станат,ама потърси по добре някой онлайн каталог.

    Коментар


      #3
      Да не отварям нова тема, тук ще попитам: купих преди време свещи шампион, от едно ОМВ (защо... субективни причини - пишеше че са белгийски, добра опаковка... и реших да рискувам, и без това рядко ми се случва да намеря оригинални свещи за колата). Като ги отворих - всички елетроди за масата са изкривени и се опират в палещите. За да мога да ги ползвам, трябва да ги "разтворя". Не е проблем с една отверка да ги оправя да са 0.8мм, обаче - това ще навреди ли по някакъв начин на свещите? На опаковката си пише, че трябва да са 0.8, а те са 0.
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        За GM - казаха ми, че самите свещи за BOSCH. И аз карам с такива двуполюсни, взех ги по 12лв бройката.А за Шампион - от сервиза ми казаха, че оригиналните свещи Шампион са само с червен надпис. Старите които свалих от колата бяха Шампион с червен надпис, а новите които бях взел по 5лв бройката бяха с черен напдис - оставих ги резерва за всеки случай и си купих GM.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Re: Свещи на GM

          lu40 написа:
          Попаднаха ми едни свещи на GM-FLR8LDCU-двуелектродни.Дали ще станат за Темпрата,има ли някой наблюдение?
          сега ги проверих не стават за темпрата, в смисъл не са подходящи иначе може и да се навият във резбата :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Stef,благодаря за отговора!Ама язък,че тъкмо се канех да обзаведа Темпрата с нови свещи.
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар

            Working...
            X