Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчика на скоростнатна кутия се изтръгна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчика на скоростнатна кутия се изтръгна

    датчика който е на скоросната кутия се изтръгна и е повредил корпуса моля дайте съвет какво да направя и колко струва една кутия за брава 1.6 16V 98 г. и дали може да се отремонтира...изтрЪгна, изтрЪгна...отермОнтира...Модераторски екип fiat-bg.org
    FIAT BRAVA 1.6 16V 98

    #2
    Re: датчика на скоронатна кутия се изтрагна

    tampico написа:
    датчика който е на скоросната кутия се изтрагна и е повредил корпуса моля дайте съвет какво да направя и колко струва една кутия за брава 1.6 16в 98г и дали може да се отремунтира
    Кой датчик, тоя за задна ли?Ако е той, май няма да е оправдано на купиш скоростна кутия заради него
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      не датчика на километража който е
      FIAT BRAVA 1.6 16V 98

      Коментар


        #4
        tampico написа:
        не датчика на километража който е
        Не си на "ТИ" с колите май Датчика за километража изобщо не е там ... Кой знае какво се е откъснало но определено не е датчика на километража

        Коментар


          #5
          точно датчика на километража се откъсна там с все сичко което е вътре само пласмасовия привод го няма и е много наранен
          FIAT BRAVA 1.6 16V 98

          Коментар


            #6
            М да станала е по малката беля ама пак със същия резултат.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              и какво трябва да правя задължително свалям кутията нали и искам да знам дали има разлики между кутиите на 1.6 16в 103 коня защотото тука майсторите ми казват че фиат има най-голямо разнообразие на части и никога не стават от една кола на друга дайте съвет моля ви
              FIAT BRAVA 1.6 16V 98

              Коментар


                #8
                tampico написа:
                точно датчика на километража се откъсна там с все сичко което е вътре само пласмасовия привод го няма и е много наранен
                Как се е откъснал?Холендерната гайка,която го държи на кутията ли е?Привода се продава като резервна част.Датчика също се намира втора употреба.Дай снимка на това,което се е откъснало.
                FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                Коментар


                  #9
                  Така ли ти се е счупило ? Щото и аз го имах тоя проблем.А ако ти трябва това, продавам го:п.с. Кутията е към 200-250лв. Не съм чувал да има разлики в кутиите за 1.6, но все пакне съм сигурен.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар

                  Working...
                  X