Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нормална ли е тази цена за боядисване ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нормална ли е тази цена за боядисване ?

    Колеги кажете според вас нормална ли е тази цена 650 лева за боядисване и малко изчукване ? Има за смяна преден десен калник предна броня преден десен фар и малко ще трябва да се изправи предния капак и гредата над фаровете е леко крива има и две вдлъбнатини на задния десен калник, майсторите ми искат 650 лева за боя (марка ГЛАЗУРИТ) , кит и другите материали и труд, частите аз ще си ги купя отделно ? Благодаря предварително за помощта.
    FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

    #2
    Не е нормално да ти вземат повече и от 300 за 2 дена работа,от които 300- 150лв. са материали и 150 за труд.Всичкото нагоре е министерска надница, че и отгоре.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      зависи!!! кой и къде го прави направи си една елементарна сметка.3 детайла за изчукване х50лв. 150лв5 детайла за боядисване х70лв 350лвбоя грубо кило 130лвшприц кит 30лвкит 15лвшкурки и др. 30лв --------------крайна цена 705лвтова са цени за сервиз от средна класа без камера!
      FIAT Marea 1.9TD/100

      Коментар


        #4
        Не ми се вижда много...Даже ми се струва перфектна цената.Тука само за боядисване в камера взимат кам 400-500 лв.

        Коментар


          #5
          Каква е тая боя 130 лв. златна ли е, 1 л. боя е към 50 лв. с лака и втвърдителя и то горе-долу над средна хубост. Бояджиите ЯКО ТОВАРЯТ хората. На мен цялата кола ми я боядисаха за 400 лв. ОБЩО с труда и материалите, вярно че чаках 3 седмици щото имаше още 30 коли за боядисване. Стана добре, няма олято никъде. Бояджията ми е приятел и каза, че и да ида в друг сервиз и да искам качествена боя по 100-150 лв. килото никаква не е гаранцията, че няма да ме изпързалят с някоя евтина боя. Боята с която ми боядисаха колата е марка MOBIHEL доколкото си спомням е словенска, за тея пари аз съм предоволен, все пак не боядисвам кола от 50 бона, че да дам 1000 лв. за бояджия.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            zombaiko написа:
            зависи!!! кой и къде го прави направи си една елементарна сметка.3 детайла за изчукване х50лв. 150лв5 детайла за боядисване х70лв 350лвбоя грубо кило 130лвшприц кит 30лвкит 15лвшкурки и др. 30лв --------------крайна цена 705лвтова са цени за сервиз от средна класа без камера!
            Какво ще прави с това кило боя цялата кола ли ще боядисва.Само за справка почти двете леви врати казвам почти защото само до лайсната ги боядисах,преден капак,ляв калник и малко от предната броня ми костваше 140 лв.Боята е около 150-200 грама.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Два калника, предна броня, капак, и половин врата ми ги боядисаха със 300 гр. боя(аз си я платих) и 280 лв. за труд(кит,китосване, шкурка и пастиране на целия автомобил, бяха включени в цената).
              Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

              Коментар


                #8
                JO_666 написа:
                Два калника, предна броня, капак, и половин врата ми ги боядисаха със 300гр. боя(аз си я платих) и 280лв. за труд(кит,китосване, шкурка и пастиране на целия автомобил, бяха включени в цената).
                Така си е 300-400 гр. боя. Ама, ако ще играе тенекеджия е нормално, а е по-скъпо.
                Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
                MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
                Engine Stamp: 176B9.000
                Version Code: 176BV
                Version: V5 | SPORTING | 03.'98

                Коментар


                  #9
                  Благодаря колеги, ще търся друг майстор
                  FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    zombaiko написа:
                    зависи!!! кой и къде го прави направи си една елементарна сметка.3 детайла за изчукване х50лв. 150лв5 детайла за боядисване х70лв 350лвбоя грубо кило 130лвшприц кит 30лвкит 15лвшкурки и др. 30лв --------------крайна цена 705лвтова са цени за сервиз от средна класа без камера!
                    Какво ще прави с това кило боя цялата кола ли ще боядисва.Само за справка почти двете леви врати казвам почти защото само до лайсната ги боядисах,преден капак,ляв калник и малко от предната броня ми костваше 140 лв.Боята е около 150-200 грама.
                    супер дай го и на ме тоя икономичен бояджия, че и аз трябва да пръскам преден капак, два предни калника и заден панел и ще приготвя 200 г. боя. :D
                    FIAT Marea 1.9TD/100

                    Коментар

                    Working...
                    X