Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с минаването на технически преглед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с минаването на технически преглед

    Днес бях на технически преглед в Бош и ме върнаха даде ми 0.700 изгорели газове, а казаха че трябва да е 0.300 имам пробито гърне и избита гарнитура на сакса. възможно ли е това да дава тези проценти?там ми казаха, че работят с нова апаратура и го е хванала този проблем можело др. да мина без проблем.

    #2
    отиваш при други и с около 5 лв. отгоре Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 и минаваш - да не те дърпат куките, пък после ще правиш колата
    FIAT MAREA 1.9 TD100 ELX

    Коментар


      #3
      Ами бате аз минах на преглед в КАТ като я регистрирвах.Спирам аз пред халето и идва полицая.Гледа номера на рамата подписва се и вика "Коя година е тая кола?" а аз му казвам "98" а тои "Аха браво ела да ти оправя документите на гишето" И тъи и не влязох в халето за Технически преглед
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        проблем ли е това

        в сервиз ми казаха 4е трябва дори по малко да дава щом има спукано гърне а не да дава повече.казаха че можело да гори масло мотора и от това да става>проблем ли е според вас това?утре отивам да правя гърнетата

        Коментар


          #5
          Колата минава тоя тест по-лесно ако е по-загряла. Моя катализатор е махнат но покриваше нормата евро 2 - дори и на тепнически преглед в Германия. Дано да е била студена, да нямаш по-сериозни проблемчета за оправяне.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            Мареа

            Ами беше загряла нормално.Сега се притеснявам да не излезе нещо сериозно щото съм е карал 120км от както съм е взел.Незнам какво да правя сега каде да ходя?

            Коментар


              #7
              Re: Мареа

              devils_2006 написа:
              Незнам какво да правя сега каде да ходя?
              На сервиз с ГТП, където не обръщат внимание на такива глупости.В София има един до Италианеца, там даваш 25лв(поне преди година беше толкоз), мерят ти спирачките и си копче.
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                проблем с ГТП

                аз съм от пловдив ако някой знае каде в пловдив има такъв сервиз нека каже

                Коментар


                  #9
                  niko_ymn написа:
                  Колата минава тоя тест по-лесно ако е по-загряла. Моя катализатор е махнат но покриваше нормата евро 2 - дори и на тепнически преглед в Германия. Дано да е била студена, да нямаш по-сериозни проблемчета за оправяне.
                  Така е ама това дето излиза от ауспуха си го дишаш ти без катализатора.Причината за завишените норми са или премахнат катализатор или сдала багажа ламбда сонда.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    за преглед

                    за прегледа може вярно да минеш при други аз минавам вече пи едини си същи първоначално ме хвана за изтекъл срок търсеше 50 лв глоба веднъж за изгорелите газове -/махнал съм катализатора / веднъж за ръчната сега всичко ми е наред е ръчната вярно си е нагласих но катализатора трябва нов . Минава се с всичси документи в изправност и дори пак ме покани да хода там за 27 лв -30 лв му оставям.да знаете /ръчната се дърпа зъб по зъб хваща идеално и разликата ляво /дясно е минимална в нормите/ при мен стигна до 3 % иначе като дърпах веднага стигна и до 45 %
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Re: Мареа

                      sachma написа:
                      devils_2006 написа:
                      Незнам какво да правя сега каде да ходя?
                      На сервиз с ГТП, където не обръщат внимание на такива глупости.В София има един до Италианеца, там даваш 25лв(поне преди година беше толкоз), мерят ти спирачките и си копче.
                      До италианеца пункта за ГТП тества само спирачки. Оня ден минах през него. Цената е 30 лв.Миналата година беше 25 лева.

                      Коментар


                        #12
                        тоя технически дето минах пред ауто - италия даже не знаеха че съм дошъл с колата....шегувам се, ама там само влязох за документите, колата си остана в началото на канала, 25 лева ми струва.

                        Коментар

                        Working...
                        X