Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo HGT

    Малко ми остава да се сдобия с такова чудовище, но не знам къде да оглеждам колата. От бая време имам някакви наблюдения над точно това браво и много ми харесват и като мотор и като вървене и като звук и като стойка на пътя. Ако има някой компетентен по HGT-тата нека ме открехне къде да гледам? Къде са им слабите места? Досега съм карал друга марка автомобил и там знам какво трябва да се гледа, но това което съм си харесал сега и днес даже покарах малко не тропа, пали от първия път не му свири хидравликата здрави са му каретата. Е има малко забележки по броните. Друго какво да оглеждам? Благодаря предварително и дано съм пуснал темата на правилното място!

    #2
    Най-добре я вкарай в сервиз за цялостна диагностика на ходовата част, двигателя и електрониката. Така с/у 50 лв. можеш да си спестиш после много пари.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      Мерси ще я прегледам в сервиза на фиат в уличката до ВМИ при Тошо. Гледам, че много го хвалят, а и аз днес минах от там и се разбрах с него. Даже човека каза, че после обслужването на колата е около 500 кинта щото за смяна на ремъците се вадел мотора щото било мноо тясно.

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22570 Това е колата за теб!

        Коментар


          #5
          ThE_PuNiSHeR написа:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22570 Това е колата за теб!
          Прегледах я и се обадих на човека утре ще отскоча да я видя!Много благодаря че ми отвори очите!Колата е добра!

          Коментар


            #6
            щом можеш да я храниш, вземай, много добра стойка имат наистина, а звукът няма равен
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              BEX---GT написа:
              щом можеш да я храниш, вземай, много добра стойка имат наистина, а звукът няма равен
              Претръпнал съм на 12/100 така че 14 или 15/100 няма да ме уплашат кой знае колко.Все пак ако бензина подмине 2.50 ще се монтира газов инжекцион.Нека все пак да я огледам утре и да видя как се държи и ако е 6 както се вижда на снимките най вероятно ще я взема.

              Коментар


                #8
                npace написа:
                BEX---GT написа:
                щом можеш да я храниш, вземай, много добра стойка имат наистина, а звукът няма равен
                Претръпнал съм на 12/100 така че 14 или 15/100 няма да ме уплашат кой знае колко.Все пак ако бензина подмине 2.50 ще се монтира газов инжекцион.Нека все пак да я огледам утре и да видя как се държи и ако е 6 както се вижда на снимките най вероятно ще я взема.
                Успех!

                Коментар


                  #9
                  налазвай колега аз карам от 10 месеца ХГТ и съм много доволен.Добро самолетче еАма нещо ми омръзна вървежа и ще скачам на нещо по-вървежно.
                  -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                  -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                  FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                  Коментар


                    #10
                    Налазих!....

                    Коментар


                      #11
                      Браво, не се притеснявай до Юни-Юли месец може и да е станал на 2.50. На тези коли не се гледа разхода, те са за да си прави кефа. А кеф цена няма, и мерак само с пари се гаси
                      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                      Коментар

                      Working...
                      X