Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гадна статия за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    за статията

    Този Александър Хранов, който е писал статията, явно не си е направил труда да погледне отблизо някой FIAT. И все пак каква стойностна и пълна с "факти" творба е сътворил за Фиатите - с цени и т.н. Силно съм впечатлен. Този човек определено си губи времето като пише статии за автомобили. При тези си способности да "вижда" така подробно неща които не е доближавал, с много голям успех би могъл да си изкарва прехраната като гадател или екстрасенс в "Канал 2001".Жалко само че при усвояването на "свръхспособностите" явно е изгубил някои по-маловажни качества, като обективност и безпристрастност например.
    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

    Коментар


      #17
      1-ви Факт: Темпрата ми е произведена 90-та година, купена е от магазина 91-ва, ние я имаме от 92 и все още няма грам ръжда за което се радвам.2-ри Факт: Нали знаете на Опелите (Кадетт, Вектра, Астра) как им викат??? Отг. Опел Вежда!!!3-ти Факт: Голф 2-ка не ръждясвали... глупости, Голф 3-ка на мой приятел 92-3 година вече има добре оформили се раждиви шупли по задния капак.4-то До колкото знам тези статии се превеждат от Мибиле.ДЕ5-то Що им се връзвате на глупаците, нека си пишат (превеждат), нали не сте притеснени от факта, че трябва да спестите някой лев за пролетната смяна на вежди и прагове

      Коментар


        #18
        Re: за статията

        peter написа:
        Този Александър Хранов, който е писал статията, явно не си е направил труда да погледне отблизо някой FIAT. И все пак каква стойностна и пълна с "факти" творба е сътворил за Фиатите - с цени и т.н. Силно съм впечатлен. Този човек определено си губи времето като пише статии за автомобили. При тези си способности да "вижда" така подробно неща които не е доближавал, с много голям успех би могъл да си изкарва прехраната като гадател или екстрасенс в "Канал 2001".Жалко само че при усвояването на "свръхспособностите" явно е изгубил някои по-маловажни качества, като обективност и безпристрастност например.
        Тоя Хранов наистина си е кьопек и шушумига и му плащат от някъде да пише тези гадости. И за френските автомобили пише простотии.Аз имам и Рено 1.6 дизел което вече е над 280 хиляди, а си изкара февруарските студове без абсолютно никакъв проблем.Палеше се както се казва на 1/4 оборот.Преди това Рено докарах едно Фиорино пикап до 680 хиляди,също без проблем с двигател и ламарини.А сега кьопека иска и 50 лв за CD с пасквилите си от 97 година насам мисля че!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Само едно кратко пояснение. Тази статия не я е писал въпросният пич (специялист) а е копирал малка част от статията на атобилд за Бравото. А както знаете немците само знаят да пл’ят италянски и френски коли. От опит ще ви кажа обаче ( защото живея в момента в Германия), че тука фиатове Браво/а, Мареа и Стило се среат толко често колкото и в БГ...ама те иначе плюят...абе нямам коментар. Ето линка на статията ако някой разбира немски може да и хвърли един поглед...а за тия дето не разбират може да сравнят по цените....http://www.autobild.de/test/gebrauch...rtikel_seite=0
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #20
            divaka написа:
            Само едно кратко пояснение. Тази статия не я е писал въпросният пич (специялист) а е копирал малка част от статията на атобилд за Бравото. А както знаете немците само знаят да пл’ят италянски и френски коли. От опит ще ви кажа обаче ( защото живея в момента в Германия), че тука фиатове Браво/а, Мареа и Стило се среат толко често колкото и в БГ...ама те иначе плюят...абе нямам коментар.Ето линка на статията ако някой разбира немски може да и хвърли един поглед...а за тия дето не разбират може да сравнят по цените....http://www.autobild.de/test/gebrauch...rtikel_seite=0
            Да де,точно така! Бил съм в Австрия 1995г за около 45 дни...живял съм там от 12.ноември 1995 до 29 декември 1995 Виена и Залцбург и послеот 30 септември 2004 до 12 декември 2004 в Карлсруе-Германия... мога да кажа само по наблюдения,преки,..че карат повече Френски и Италиански автомобили.То и навремето Рено 19 изби рибата там с най-големи продажби.КОМЕНТАРА Е ИЗЛИШЕН.По селата / Бат Тьолц..или подобно,не знам как се пише/, класическата семейна коле беше Рено Лагуна комби, Фиат Марея Weekend.. тук, там Темпра Weekend.. и не чак толкова примерно Пасат... а, и много караха Пежото 306, комбито с HDI мотора. Така,че не знам... ама не си вярвам на очите а,на г-н Хранов и хранилките му.А тези статии по автобилд... хе-хе,те там изгоряла крушка на номера или на плафона за осветлението на купето я броят за дефект и си го отчитат в статистиката.НЕ ЗНАМ, АЗ ЩОТО СЪМ ПРОСТ ЩЕ СИ КАРАМ БРАВАТА, пък по-умните тарикати да си карат В4-ките и ПАСАТИТЕ / а там малей ...в какви цифрови измерения отиваме....!!!!/
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #21
              divaka написа:
              Само едно кратко пояснение. Тази статия не я е писал въпросният пич (специялист) а е копирал малка част от статията на атобилд за Бравото. А както знаете немците само знаят да пл’ят италянски и френски коли. От опит ще ви кажа обаче ( защото живея в момента в Германия), че тука фиатове Браво/а, Мареа и Стило се среат толко често колкото и в БГ...ама те иначе плюят...абе нямам коментар. Ето линка на статията ако някой разбира немски може да и хвърли един поглед...а за тия дето не разбират може да сравнят по цените....http://www.autobild.de/test/gebrauch...rtikel_seite=0
              Хе-хе, вижте пък ортакът му Димитър Димитров, какви хубавини е написал за Мареята в последния брой на "Автопазар"..21-27.05.То за това ли виждам толкова малко по улиците в последно време.Коя прегряла,коя глава пукнала,коя бързо съединител износила.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #22
                Абе направо не е истина какви просотий се пишат...Па наще понеже не могат да си измислят сами простотийте та хващат и превеждат ( и то не точно) чужди статии...Що се отнася за колите в Германия тука стилото направо е хит..Вчера видях два червени Стило АБАРТ с емблеми на ферари...А пук сега ми пратили покана да пробвам новата алфа ГТ..Та се чудя дали да ходя, че съм с БГ книжка па ако разберат ще ми се израдват. Абе карайте си колите и да не ви дреме за никви статий...
                FIAT BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #23
                  Хе-хе, вижте пък ортакът му Димитър Димитров, какви хубавини е написал за Мареята в последния брой на "Автопазар"..21-27.05. Къде в интернет може да се прочете?
                  BRAVA,когато НЕ гори

                  Коментар


                    #24
                    Bubis написа:
                    Хе-хе, вижте пък ортакът му Димитър Димитров, какви хубавини е написал за Мареята в последния брой на "Автопазар"..21-27.05. Къде в интернет може да се прочете?
                    Не Bubis, купих пършивото вестниче. Може би след някоя друга седмица ще излезе в www.mobile.bg, а после ще я сложи в CD-то, срещу 54 лв. Ако все-пак държиш да четеш бълвочи, ето на този сайт,ама са по-стари.http://www.automarket.bg/articles/list.htm
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #25
                      Срам ме е от такива редове, писани от колега в бранша. Явно доста се е поизпотил с ровене в речника на синоними на думата "ЛОШ".Както и да е. Не го видях нито на тестовете на Fiat Marea, Punto и Stilo-то, нито на тестовете на Alfa-та, че да добие такова негативно впечатление от италианските автомобили. Единствено го оправдава неговата основна дейност и издръжник на вестничето му - вноса на стари германски автомобили от Австрия.

                      Коментар

                      Working...
                      X