Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли някой, който знае читав сервиз в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли някой, който знае читав сервиз в Пловдив

    Имам проблем с ключалките на шофьорската врата на моята алфа....не ми се отваря вратата а централното работи, и прозорците на двете предни врати се свалят на половина а моторите работят ако знаете сервиз за такива работи в Пловдив, дайте моля координати или телефон въпроса е сложен,досега не ми се е налагало да търся такива дейности и не зная къде да ги намеря.....апропо кофти е да слизаш от задните врати в гаража при положение че се отварят само 30 санта а аз съм едва 110 кг. говедце
    164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
    Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

    #2
    бившето Мототехника на карловско шосе.автосервиз Христов-барат перфектно но първо питай за цена щото е малко скъпичко
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      Туй ще да е нещо по електриката май. Има едни арменци - като ходиш от семинарията към моста на марица свиваш след водната палата в дясно по крайречна. Има сервиз от дясната страна (то от ляво няма как щото там е реката) - пише Автоелектроника. Пичовете са супер отворени.
      Fiat Brava 1.6
      Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
      Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

      Коментар


        #4
        Аз винаги препоръчвам сервиза в уличката срещу входа на ВМИ на В.Априлов (входа с естакадата за линейките). Момчетата там за мен са истински професионалисти вкл. и по електрониката.
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          mita написа:
          Туй ще да е нещо по електриката май. Има едни арменци - като ходиш от семинарията към моста на марица свиваш след водната палата в дясно по крайречна. Има сервиз от дясната страна (то от ляво няма как щото там е реката) - пише Автоелектроника. Пичовете са супер отворени.
          говориш за Сурен.ако е електрониката-само там.отгоре на всичко взима евтино!лошото е че при него винаги е фул с клиенти
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #6
            ако е за електроника има едно пичлеме много отворено до халите в кичукаот халите като тръгнеш към търговията в квартала от лявата страна до магазина за маншоните и работи с нормални цени
            Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Благодарско на всички ви които помогнахте
              164 V6 Turbo I.E. 240 Hp/380 Nm-подвижен психодиспансер
              Bravo 1.6 16v 103 Hp-My new beloved

              Коментар


                #8
                отговор

                Наи добре при Сурен но трябва да отидеш към 8,30 че после става страшно.Има много хора.Има още един малко по надолу срещу частно училище Мел,казвасе Красио и е много отворен.Преди работеше в кар аудио.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар

                Working...
                X