Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде мога да си купя предпазната капачка на късите светли

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откъде мога да си купя предпазната капачка на късите светли

    Откъде мога да си купя предпазната капачка на късите светлини
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    #2
    едва ли ще я намериш отделно
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      И аз търся точно такава - и моята съм я "изгубил" някъде по пътя! Явно ще се търси в някоя морга, но дали ще я дават само нея или ще трябва да се взима целия фар?
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар


        #4
        чак пък целия фар....Все някой ще има счупен фар на който му седи капачката.Другият вариант е побългаряване с тънка гума и ластик :D
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Ами като гледам снимката е моя и можете да си я вземете от мен обаче как ще я сцепите на две не знам.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Ами като гледам снимката е моя и можете да си я вземете от мен обаче как ще я сцепите на две не знам.
            Ми на мен за дългите ми требе - а като гледам - кандидати няма - пу за мене Ама ще говорим като си дойдеш, живот и здраве...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Yavor написа:
              Tornado написа:
              Ами като гледам снимката е моя и можете да си я вземете от мен обаче как ще я сцепите на две не знам.
              Ми на мен за дългите ми требе - а като гледам - кандидати няма - пу за мене Ама ще говорим като си дойдеш, живот и здраве...
              Имаш една капачка от мен, подарък!

              Коментар


                #8
                Аз също проявявам интерес към капачката на дългите, че ми писна да ми гори крушката
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  hit-ko написа:
                  Yavor написа:
                  Tornado написа:
                  Ами като гледам снимката е моя и можете да си я вземете от мен обаче как ще я сцепите на две не знам.
                  Ми на мен за дългите ми требе - а като гледам - кандидати няма - пу за мене Ама ще говорим като си дойдеш, живот и здраве...
                  Имаш една капачка от мен, подарък!
                  Благодаря!Само да си взема колата от бояджията и пак ще погледна за къси ли беше или за дълги - да не се бъркам нещо, а и да видим майстора какво ще ми изгуби и той, че цялата предница е разглобена...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Трябватми за късите.за левия и за десния фар ,но и на една съм съгласен писнами с тея крушки за един месец 3 крушки.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      Ами като гледам снимката е моя и можете да си я вземете от мен обаче как ще я сцепите на две не знам.
                      Моята полвинка я преотстъпвам на 6ma7ka7a - все пак той е пуснал темата! Остава да се разберете за предаването - надявам се няма да има нужда да идва до Афган ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар


                        #12
                        много ти благодаря masterkar
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          #13


                          А на мен ми трябва телчето което държи крушката че моята пък като се мърда и нагаря пластината и после изгаря и крушката

                          Коментар


                            #14
                            Колеги пак връщам темата много ми трябва тази капачка за късите светлини на браво която търсих и преди.Вече две години търся из моргите но все немога да намерия сега съм си едни найлони залепени ама не става така трябва си капачка вече неме гори крушки защото съм с Ксенон ама пък фарами се пълни с боклуци.Колеги темата нее за тук.Та се чудя да пусна в купувам ли.
                            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                            Коментар


                              #15
                              6ma7ka7a написа:
                              Колеги пак връщам темата много ми трябва тази капачка за късите светлини на браво която търсих и преди.Вече две години търся из моргите но все немога да намерия сега съм си едни найлони залепени ама не става така трябва си капачка вече неме гори крушки защото съм с Ксенон ама пък фарами се пълни с боклуци.Колеги темата нее за тук.Та се чудя да пусна в купувам ли.
                              Отиваш в една автокъща с някой приятел и той докато баламосва продавача ти си сваляш една капачка. Не е почтенно, но върши работа след като ги няма по магазините.
                              FIAT Stilo 1.9 Jtd

                              Коментар

                              Working...
                              X