Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със Fiat Panda

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със Fiat Panda

    Имам Fiat Panda ’88 година и преди 1 седмица я карах и я прибрах във гаража след 1 семица отивам да я паля и неще да пали, върти на стартер, а неще да пали проверих, дали стига ток до свещите стига на всяка свещ вкарах бензин в цилиндрите и пак неще проверих дали някой клапан не е издухал не е всичко е на ред не знам просто от какво може да е, ако някой се сеща нека даде съвет.Благодаря предварително.

    #2
    може бензиновата ти помпа да се е скапала или пробваи да удари[ горивопровода на бензина или газта (ако има[) там пружинките ръждqсват и не пуска гориво
    45 коня ама мустанги И за новобранците тази буквичка "R" на скоростния лост не означава "RACING" ами "REVERSE" (задна) хахаха

    Коментар


      #3
      Стартера върти яко и имаш здрав акумолатор предполагам. На тези бензиновата помпа е механична и може да се ескъсало платното, отвий филтъра и погледни в карбуратора дали пръска гориво, докато някой подава контакт вътре разбира се, освен да е много задавена, пробвай с дърпане, баща ми има съшото, веднъж така я беше задавил че я дърпахме половин км. докато запали.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар

      Working...
      X