Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви проблеми създава развален алтернатор?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви проблеми създава развален алтернатор?

    Какви са признаците ако ти се е развали алтернатора? Какво прави колата? Питам защото на една приятелка в сервиза са й казали, че алт. е за смяна, а тя не вярва....Благодаря предварително!
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    #2
    1. Не се зарежда акумулатора и при употреба на фарове се изтощява за 1...2...3 часа.2. Презарежда акумулатора и той се скапва бързо или изкипява.3. Вият лагери и има опасност да блокират и оттам да се скъса ремъка който го върти, а често върти и водната помпа.

    Коментар


      #3
      На мен пък ми зареждаше акумулатора но... като оставя колата 2-3 часа някъдеи го изтощаваше. Не знам откъде идваше тая консумация при положение,че всичко е изключено. Не съм го правил, направо го смених, така че не разбрахот какво беше проблема.Това обаче беше на Нисан Микра.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        ако все още се интересуваш от каде е проблема мога да ти помогна.аз имах същия дерт зарежда си колата супер ток,но някои пат като я оставя и изтощаваше акумолатора.та от каде додело всичкото от релерегулатора залепва след като изгасиш и смуче ли смуче ток.смених го и де оправи.
        Fiat tipo 1.4 червения дракон
        Живей на ръба иначе заемаш много място.

        Коментар

        Working...
        X