Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разход на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разход на Пунто

    Здравейте Някой може ли дами даде разходни норми на Пунто 1,1 /55/ и 1,2/60/ ?
    FIAT PUNTO 55 SX
    FORZA ITALIA

    #2
    Пунто 1.1 /94 г. Бензин средно 5 / 100 междуградско с 90 км/ч, 8 / 100 градско на къси разстояния.
    Пунто 1.1 1994 г.

    Коментар


      #3
      Благодаря!А Пунто 1,2 - 60 какъв разход има? Какво е това Пунто 1,2 - 75 к.с.?
      FIAT PUNTO 55 SX
      FORZA ITALIA

      Коментар


        #4
        Пунто 1.2 75 к.с. е пълна инжекция, а Пунто 1,2 60 к.с. е моноинжекция.http://www.punto.hit.bg/teh.htmlТук може да ги разгледаш различните модификации.Ако сега трябваше да купувам щях да се спра на Пунто 1,2 75 к.с. Много е разпостранено. Евтини части и подръжка. Супер динамика за това леко купе.
        Пунто 1.1 1994 г.

        Коментар


          #5
          благодаря
          FIAT PUNTO 55 SX
          FORZA ITALIA

          Коментар


            #6
            е какво, то излиза май, че мойта бричка е нормално да харчи 10 в града а ...ужассссссссискам дизелче
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #7
              Punto 1.2 8V 60к.с.Под 4 ивзън градско ако караш между 70 и 100 км/ч.В града задръстваинията около 7.
              FIAT Nuova Punto 1.2 8V
              FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
              ...and justice for all

              Коментар


                #8
                viktorson написа:
                е какво, то излиза май, че мойта бричка е нормално да харчи 10 в града а ...ужассссссссискам дизелче
                Охоооооо и още как, че то аз с моето "икономично" 1,1 правя 9 във ВТ.Извънградско 4,5 - скорост 90-110Между другото това ми е любимата тема - сигурно има още 5 поне за това колко харчи Пунтото. За жалост и 10 да станат разхода на моето няма да падне
                Punto SX 1.1 55

                Коментар


                  #9
                  последно моето дава разход 7 - 8 на сто газ в зависимост от това дали съм на климатик, дали вятъра духа срещу мен и колко са големи задръстванията между Несебър и Ахелой вчера в 16.00 ч. откриваха паметник на битката при Ахелой - 20.08.917 г. - няма да ви казвам колко беше задръстването...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    donnna написа:
                    последно моето дава разход 7 - 8 на сто газ в зависимост от това дали съм на климатик, дали вятъра духа срещу мен и колко са големи задръстванията между Несебър и Ахелой вчера в 16.00 ч. откриваха паметник на битката при Ахелой - 20.08.917 г. - няма да ви казвам колко беше задръстването...
                    Колега каква ти е газовата, обикновенна? има ли разните му емулатори?
                    Пунто 1.1 1994 г.

                    Коментар


                      #11
                      каква ми е газовата... изпарителя е БРС, ама какви други джаджи ми е сложил майстора - не мога да ти кажа, щот нищо не разбирам , ама му се доверих и не съжалявам... газта я сложих на 28.02. тази година и вече съм я избил... колата върви на змей...айде стига съм я хвалил, че дан съ разболей нещо
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар

                      Working...
                      X