Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен проблем

    Не знам дали си струва да отварям нова тема за това, но в Събота ми се случи нещо странно. Качвам се сутринта в колата ( Браво 1,4 12V ), давам на контакт и ... Нищо!?!?!?! Позачудих се, извадих ключа, опитах отново и пак нищо. Поглеждам часовника - работи. Помислих си, че може и да съм забравил радиото предната вечер - бута, ръчкам и все същото - нищо.Тогава си викам - давай да го карам като на компютрите - рестарт. Разкачих акумулатора, изпуших една цигара и като го закачих всичко си беше наред. Поради лесното разрешение не ми се стори голям проблем, но днес реших да го споделя. Ако някой му се е случвал, ако е предвестник на по-големи беди и някой знае, нека да каже. Ако е нещо незначително ( т.е. не последва нещо по-сериозно което да опиша в последствие) просто имайте предвид, че и това може да се случи.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    #2
    Преди имах една Ланча с калпави клеми на акумулатора. Колко пъти съм въртял ключа и нищо. Така че виж първо тях, позачисти ги, смажи ги да не се окисляват и няма да ти се налага повече да "рестартираш".офф: Веднъж бях оставил някаква служебна Лада в центъра, че бях пил. Сутринта отивам да си я прибера, въртя ключа и няма никой. Взимам ключето за клемите на акумулатора, отварям капака и ... няма акумулатор Бяха го гепили.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      и аз съм за клемите, моето браво, като го взех и от време на време, докато си го карам и губи всички тоци и гасне, по инерция караш, размърдваш клемата и палиш на ново и си перфе....едно гнездо се беше разбило и като го преместих и проблемите спряха
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Гресирай си клемите и няма да имаш ядове.
        Bravo HGT 2001

        Коментар


          #5
          Благодаря за помощта. Довечера ще ги гресирам.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар

          Working...
          X