Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Haynes за Пунто?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Haynes за Пунто?

    Някой да знае от къде да си намеря упътване за Пунто? Трябва ми някакво. За Типо- навсякъде, за пунто никъде?!?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Re: Haynes за Пунто?

    geshabeli написа:
    Някой да знае от къде да си намеря упътване за Пунто? Трябва ми някакво. За Типо- навсякъде, за пунто никъде?!?
    виждал съм книгата на английски обаче

    Коментар


      #3
      В магазина на Италсервиз съм виждал такава книжка но и тя е на Английски.
      FIAT Coupe

      Коментар


        #4
        Аз си знам че има на Хейнс упътване ама няма никъде безплатно :D Ама не можах да го намеря.Търся си за скоростите на пунто щото ще ги разглобявам май. Те са си нормални 5 скорости. Явно от там имам проблем с влизането на задната. Разглабях днес лоста, всичко си е ок...На английски ми трябва по принцип. Знам че на http://punto.mysteria.cz/ е на чешки.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          geshabeli написа:
          Аз си знам че има на Хейнс упътване ама няма никъде безплатно :D Ама не можах да го намеря.Търся си за скоростите на пунто щото ще ги разглобявам май. Те са си нормални 5 скорости. Явно от там имам проблем с влизането на задната. Разглабях днес лоста, всичко си е ок...На английски ми трябва по принцип. Знам че на http://punto.mysteria.cz/ е на чешки.
          Пробвай да включиш първа ,после втора и тогава задна.Често срещан проблем при Пунто
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
          КУПУВАМ: Спортен волан

          http://www.tempra-clube.hit.bg
          http://www.tempras.myfreebb.com

          Коментар


            #6
            Tempra SX написа:
            geshabeli написа:
            Аз си знам че има на Хейнс упътване ама няма никъде безплатно :D Ама не можах да го намеря.Търся си за скоростите на пунто щото ще ги разглобявам май. Те са си нормални 5 скорости. Явно от там имам проблем с влизането на задната. Разглабях днес лоста, всичко си е ок...На английски ми трябва по принцип. Знам че на http://punto.mysteria.cz/ е на чешки.
            Пробвай да включиш първа ,после втора и тогава задна.Често срещан проблем при Пунто
            Ами ако пробвам още веднъж ще ми е за 101-ви път. То и ладите са така.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Аз имам документация на полски и диска с електронна документация за модел МК2 (мисля, че това е модела от 1999 до 2003).
              Кара Fiat PUNTO 75 ELX

              Коментар


                #8
                Колега какво точно ти е на задната ?Не включва ? Трудно включва ?При мен трябва като натисна съединителя бавно полека я включвам иначе се чува скърцане стържене на зъбчатките в кутията но пък нали задна се ползва рядко затова не и обръщам голямо внимание. :D
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #9
                  pe6o написа:
                  Аз имам документация на полски и диска с електронна документация за модел МК2 (мисля, че това е модела от 1999 до 2003).
                  Пешо,Аз съм с точно такова Пунто, само,че 1.9d атм.дизел.Взех го миналата седмица.Кажи какво ще струва евентуално едно копие на диска?
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    pe6o написа:
                    Аз имам документация на полски и диска с електронна документация за модел МК2 (мисля, че това е модела от 1999 до 2003).
                    На мен ми трябваше за модел 94 - първите.Тоя проблем сам го оправих- от ходене по сервизи ми се замая главата. Накрая се оказа че просто жилото което е за включване на задната е било прищипвано и заяжда яко. Откачих го, прокарах го хубаво с масълце - заспа. Оказва се че ако не е дръпнато докрай не се включва задна или търка зъбци а тва е още по кофти. Ама стана и сига е перфектно.Аз се чудя дали няма някое ръководство за Типо в сборник - В тоя Епер какво има? Само него не съм го гледал още.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      ePer е каталог за частите. Има картинки кое къде е и отчасти как се сглабя с околните му части, но само дотам.

                      Коментар

                      Working...
                      X