Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еднакво ли е дясното огледало от Браво и Брава ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еднакво ли е дясното огледало от Браво и Брава ?

    Здравейте,искам да питам еднакво ли е дясното огледало от Браво и Брава ?Тъй като моето го отнесоха (Браво) а колежката Евита продава от Браваискам да го купя,но не съм сигурен дали става точно.Повода е изказването на niko_ymn: "Само искам да кажа, че огледало от Браво на Брава става, но обратното може и да не стане.Това, което съм купил е от Браво и черния му триъгълник стига по назад над гуменото уплътнение към стъклото. Понеже нали и вратата на Браво е по-голяма - та и огледалата да са съразмерни. Разликата е около 10тина мм. За това ако сложите от брава - може да не стигне до уплътнението."Нямам причини да не му вярвам, но ще е добре ако още някой си даде мнението.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    може да ги разменим ако става дума за дясно механично черно на цвят, аз ще ти дам за браво а ти ще ми дадеш това за брава от евита което вземеш
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #3
      Електрическо ми трябва, нейното е такова.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Re: Еднакво ли е дясното огледало от Браво и Брава ?

        Аз не съм пробвал, но като купувах огледало за Бравата в магазина ми казаха че има разлика, точно в триъгълника, който се хваща за вратата. А според мен няма логика да става от едната кола на другата, а обратното не.

        Коментар


          #5
          Re: Еднакво ли е дясното огледало от Браво и Брава ?

          tomny написа:
          според мен няма логика да става от едната кола на другата, а обратното не.
          Дупките за болтовете наистина пасват, но по-широкия триъгълник на мястото на по-малкия покрива гумените рамки на стъклото, то и обратното ще пасне но по-малък триъгълник на масто за по-голям ще остави твърде много гума незахапана (то става ама няма да е много естетично)
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар

          Working...
          X