Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oще едно купе към групичката и ВЪПРОС - откаде да минат ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Oще едно купе към групичката и ВЪПРОС - откаде да минат ...

    Здравейте колеги, преди една седмица се сдобих с фиат купе. Много съм доволен от колата , но за жалост ми се наложи да замина за няколко дни за Варна (това бяха най-дългите 5 дни в живота ми), за мое щастие утре се прибирам :D Искам да попитам от каде е най-удобно да прокарам кабели за бас и от каде да захраня усилватела
    Pininfarina Coupe

    #2
    Ха-ха-ха :D , и аз се питам това, откакто си купих колата Няма или не мога да намеря тапа или дупка през, която да мине кабела Аз съм решил да го прекарам отдолу на купето
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      колега за съжаление незнам как е на купето, но на типото аз прекарах кабелите под корите на праговете отвътрешна страна, след това задната седалка ,свалих облегалката и така стигнах до багажника.
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        При мен се оказа най-добре да се прекарат под мокета в средата на колата, под барчето и между седалките. без да се маха мокета си е трудно но..ако го прекараш под праговете рискуваш допълнителни смущения, там има кабели за захранване, поне от лявата страна. Поне на Типо е така.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          blagun написа:
          Ха-ха-ха :D , и аз се питам това, откакто си купих колата Няма или не мога да намеря тапа или дупка през, която да мине кабела Аз съм решил да го прекарам отдолу на купето
          Колега това не е много добро решение.Все пак са отвън ,че и отдолу,а са и захранващи кабели.Все пак живеем в БГ и пътя не е като на запад.Толкова ли е трудно да направите една дупка на стената под стъклото и да ги прокарате оттам.После естествено се запълва със силикон отвора за изолация и красота.
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6
            НА купето има хубав бас с оригинаните говорители просто не е нужно така сметнахме със сина и на двете ни купета не сме монтирали тубите и усилвателите които ни останнаха от старите ни коли.Само по един хубав плеар е нужно.
            Обичам си работата.

            Коментар


              #7
              ivanko_rs написа:
              blagun написа:
              Ха-ха-ха :D , и аз се питам това, откакто си купих колата Няма или не мога да намеря тапа или дупка през, която да мине кабела Аз съм решил да го прекарам отдолу на купето
              Колега това не е много добро решение.Все пак са отвън ,че и отдолу,а са и захранващи кабели.Все пак живеем в БГ и пътя не е като на запад.Толкова ли е трудно да направите една дупка на стената под стъклото и да ги прокарате оттам.После естествено се запълва със силикон отвора за изолация и красота.
              Да де прав си, но нали има бушон на плюсовия кабел, какво може да стане тогава?
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                blagun написа:
                Да де прав си, но нали има бушон на плюсовия кабел, какво може да стане тогава?
                Вярно е че има бушон,но ако стане нещо ще ти отвори работа и по закона на Мърфи ще е в някой много неблагоприятен момент.А винаги има вероятност и да направи някаква слаба утечка която да ти дърпа тока(след някое жулване,не от самосебе си де),без да изгаря бушона.В крайна сметка вие си решавате.
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #9
                  За сега съм без тубата и усилвателя.... Сетих се да питам, само аз ли имам цд чейнджър в багажника, защото изглежда като фабрично направен вие имате ли?
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар

                  Working...
                  X