Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за грешки при компютърна диагностика?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пробвах с откачането на акумулатора, но ... ефект никакъв
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    Коментар


      #17
      pugsy написа:
      така ли оправяте проблемите,щом дава грешка от даден датчик,значи има проблем в него или около него !!!с триенето на грешката няма как да се оправи датчика !!!
      Ще те светна, че по някой път не е проблема в датчика... Компютрите по някой път се бъгват и колкото и да триеш грешката пак се появява, въпреки, че и датчика е сменен, но откачането на клемата в някои случаи помага... Просто се опитвам да помогна на колегата, защо започваш да се заяждаш ?Може проблема в случая да е датчик, но защо преди това да не провери по-лесния вариант ?@Sachma - да, в сервиз

      Коментар


        #18
        айде заяждане пак,я се стегнимен няма нужда няма ме светкаш !!!!!!по-скоро не пиши тъпотий !!!!!дори да се е бъгнал компа,с махане на захранването и ненужното даване на контакт :D нали не мислиш,че ще се самооправи компаайде сега си прочети написаното и виж как сам си противоречиш

        Коментар


          #19
          pugsy написа:
          айде заяждане пак,я се стегнимен няма нужда няма ме светкаш !!!!!!по-скоро не пиши тъпотий !!!!!дори да се е бъгнал компа,с махане на захранването и ненужното даване на контакт :D нали не мислиш,че ще се самооправи компаайде сега си прочети написаното и виж как сам си противоречиш
          Няма да си чета пак постовете нито ще споря излишно, независимо дали аз или ти сме прави не съм в настроение за спорове ... както и да е, дано човека се оправи, аз няма повече да се обаждам тогава...

          Коментар


            #20
            весела тема
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #21
              kiler_4o написа:
              pugsy написа:
              айде заяждане пак,я се стегнимен няма нужда няма ме светкаш !!!!!!по-скоро не пиши тъпотий !!!!!дори да се е бъгнал компа,с махане на захранването и ненужното даване на контакт :D нали не мислиш,че ще се самооправи компаайде сега си прочети написаното и виж как сам си противоречиш
              Няма да си чета пак постовете нито ще споря излишно, независимо дали аз или ти сме прави не съм в настроение за спорове ... както и да е, дано човека се оправи, аз няма повече да се обаждам тогава...
              то и аз не обичам да споря,ама с такива изказвания и противоречия,аз лично никога няма да си оставя колата при теб (не че ще я оставя при който и да било)!!!!!!!!!!

              Коментар


                #22
                Незнам защо не прочетохте мнението на Хит-Ко ТПС-а е сменен, ОК - ефект нулев.Според мен също проблема идва от моторчето за празен ход - почистване или смяна Уно-то ми правеше същите простотии, смених какво ли не, проблема оставаше. Накрая почистих моторчето за празен ход и закова оборотите.Според мен Хит-Ко има доста опит и може да му се има доверие От друга страна почистване на моторчето струва почти нищо
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #23
                  има един спрей,червен нещо W пише не е вд40,после ще видя какъв беше и ще напиша,тва спрейче как чисти за секунди не е истина

                  Коментар


                    #24
                    pugsy написа:
                    има един спрей,червен нещо W пише не е вд40,после ще видя какъв беше и ще напиша,тва спрейче как чисти за секунди не е истина
                    На каква основа е? WD40 е хубав, но след това трябва да се почиства със спирт или бензин, защото е мазен и ще полепне прах.
                    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                    FIAT Punto 99' 1.7 TD

                    Коментар


                      #25
                      нямам идея на каква основа екато се напруска пада цялата мърсотия и след 10-25 секунди се е изпарило напълно

                      Коментар

                      Working...
                      X