Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Airbag лампа свети - Marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Airbag лампа свети - Marea

    Ходих да ми слагат газова уредба и младежите от сервиза без много-много да разбират, почнаха да си търсят ток от бушоните, като даваха контакт и с фазомер с лампа търсеха кой бушон е зависим от положението на контактния ключ. И понеже се оказа, че са вадили и бушона с уредите на таблото, а и са дали контакт междувременно, май компютърът е отчел някаква грешка и почна да ми свети лампата на airbag-a. Пробвахме да я изгасим лампата като свалихме акумулатора, но не помага. Пробвах да запаля колата и с червения ключ, но също не даде никакъв резултат.Някой може ли да ме посъветва как се гаси тази лампа или трябва да се ходи на спезиализиран сервиз. И колко би струвала такава диагностика?
    Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

    #2
    Re: Airbag лампа свети - Marea

    това със свалянето на акумулатора при мареа не върши никакава работа. Трябва да идеш на диагностика, според мен няма да ти вземат повече от 20 лв.
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      Re: Airbag лампа свети - Marea

      valataat написа:
      това със свалянето на акумулатора при мареа не върши никакава работа. Трябва да идеш на диагностика, според мен няма да ти вземат повече от 20 лв.
      И мен така ми се струва .... но само да не са ти изгорили ЕЦУ-то на еарбега .... че тогава - лошо ... но иди на диагностика и ще ти кажат .......... успехи .......
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Абе тия газаджий само проблеми създават,тъпи глави са ама имат много високо мнение за себе си,наистина диагностиката е решенито на проблема ама 20 лв. те да ги платят защото вината е тяхна като не разбират и да си запишат за дргия път.
        FIAT Coupe

        Коментар


          #5
          Благодаря, че откликнахте.Ще закарам колата на сервиза на Александър Ауто - там ми казаха, че имат компютър. И ще се надявам да е само някаква грешка в компютъра й, а да не е изгоряло нещо по-сериозно.
          Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

          Коментар

          Working...
          X