Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За смяна ли е съединителя ми?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За смяна ли е съединителя ми?

    Здравейте колеги! От няколко дни ме гризе един въпрос относно съединителя на моята Мареа. Преди седмица скъсах жило на съединителя. Смениха ми го в един квартален сервиз, но след смяната педала ми стана доста твърд и скоростите започнаха да включват трудно. След връщане в сервиза и регулиране наново ми казаха, че най вероятно така ще бъде докато не сменя съединителя, защото притискателния диск нещо не в ред. На моя въпрос защо преди смяната на жилото нещата не са били така, отговора беше, че новото жило е поставено както трябва и проблема със съединителя си остава. Направих си труда и отидох до Динекспрес в Пловдив, където установиха, че жилото не е поставено добре. Отстраниха проблема и регулираха наново, но и те изказаха мнение, че нещо със съединителя не е както трябва. В момента педала не е толкова твърд, скоростите включват леко, но мисля че отделя много долу. В Динекспрес дадоха оферта за смяна на съединител - 320лв с частите.(съединител комплект на Делфи- 220лв и работа 98лв)Така, че ви моля за съвет и ако някой знае ориентировъчни цени за съединител, защото сега ми се задава ходене на море и тези 320лв няма да са ми излишни.
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    Само феродов диск на съединителя-"Delphy" от дистрибутор,цена-98 лв.
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    Коментар


      #3
      Сигурно ще го кажа за 100-тен път,МОЛЯ Ви не ходете в Динекспрес. Преди година и половина си смених притескателен диск, феродов, аксиален лагер и жило ( всичко по съединителя) добри части и добър майстор - дадох точно 150лв. Още коментар!!!
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        BlueStorm написа:
        Сигурно ще го кажа за 100-тен път,МОЛЯ Ви не ходете в Динекспрес. Преди година и половина си смених притескателен диск, феродов, аксиален лагер и жило ( всичко по съединителя) добри части и добър майстор - дадох точно 150лв. Още коментар!!!
        и аз съм на същото мнение относно динекспрес не стига че са хал хабер ами и дерат кожи
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар

        Working...
        X