Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

можехме ли Да купим едно Браво HGT 2.00 20V за 2000 Lv преди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    можехме ли Да купим едно Браво HGT 2.00 20V за 2000 Lv преди

    Далаверата е следната - предлагам да разпределим кой какво може да си хареса от едно Браво 150 коня 2,0 л. бензин, че аз съм си заплюл джантите със спуканата гума ... и не знам дали ще ми ги дадат ако няма кой да купи останалото - купето с двигателя. Бравото е леко чукнато отпред и има фар за смяна и капак за изчукване ама не знам по мотора какво може да е проблемно, както уж не е засегнат, а аз от 2-у литровия не се интересувам, моя е 1,6. Хайде ако има мераклии да пишат пък аз ще давам данни за контакти (колата е в България), че искам тия джанти и искам да ги навием в тая автокъща да го дадат насипно на различни купувачи.Даже ето: почвам списъка:4броя джанти с два и половина броя здрави гуми - може да ги зема аз и са за niko_ymnБравото без гуми или с мойте стоманени джанти - остатък за разпределяне сред другите мераклии... :
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    някакво хубаво спротно гърне има ли ?
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      и аз бих се включил с кутия за възд. филтър и разни пластмасови капаци от двг.
      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

      Коментар


        #4
        A защо просто не ги попиташ дават ли го цялото (ако е с редовни документи) аз ще го взема и джантите са си твои.Ако колата е възстановима искам да я видя,Къде може да стане това? Иначе ако толкова се запънат и не я дават цялата аз искам казанчето за хидравлична течност, резервната гума (ако е оригиналната) иии ако се сетя още нещо ще пиша :P
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          A защо просто не ги попиташ дават ли го цялото (ако е с редовни документи) аз ще го взема и джантите са си твои.Ако колата е възстановима искам да я видя,Къде може да стане това? Иначе ако толкова се запънат и не я дават цялата аз искам казанчето за хидравлична течност, резервната гума (ако е оригиналната) иии ако се сетя още нещо ще пиша :P
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            бих взел праговете, ако са читави но сигурно има доста навитаци
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              според мен това е несериозно ,иначе и аз бих купил някои неща !Но ако изрично не казват ,че продават колата на части ,едва ли някой който я купи цялата ,ще реши да я разпродаде !! Колега ако е само за джантите кажи какъв модел са и може да проверя тука ,да не стане така нови да ти излезнат по ефтино
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Мдааа верно си е.Аз му обещавам джантите само.Ако я продават цялата ще я купя и ще я възстановя
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  tomazo написа:
                  ако изрично не казват ,че продават колата на части ,едва ли някой който я купи цялата ,ще реши да я разпродаде !! Колега ако е само за джантите кажи какъв модел са и може да проверя тука ,да не стане така нови да ти излезнат по ефтино
                  Джантите са оригиналните дето ги има и с шест лъча но тези специално са петолъчка. На тях пише: 6Jx15H2-49Ще попитам за разрешение от собственика да напиша тук неговия GSM номер за контакти.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    tomazo написа:
                    според мен това е несериозно ,иначе и аз бих купил някои неща !Но ако изрично не казват ,че продават колата на части ,едва ли някой който я купи цялата ,ще реши да я разпродаде !! Колега ако е само за джантите кажи какъв модел са и може да проверя тука ,да не стане така нови да ти излезнат по ефтино
                    А за Punto можеш ли да намериш някакви джанти и ако може да ми кажеш някакви ориентировъчни цени.Джантите да са 14ки ако може.И ако можеш да ми пратиш и някакви снимки няма да се разсърдя. alexhahoto@abv.bg
                    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                    Настояща: VW Polo 1.1i '92

                    Коментар


                      #11
                      Навиха се да го продават Бравото. Наистина има проблем с двигателя. За цялото искат 2000 лева. Аз давам 200-300 лв за джантите - няма ли някой навит - да вземе остатъка (ламарини и счупен двигател) за 1700-1800 лв ? Ще кача снимки.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #12
                        Слав написа:
                        A защо просто не ги попиташ дават ли го цялото (ако е с редовни документи) аз ще го взема и джантите са си твои.Ако колата е възстановима искам да я видя,Къде може да стане това? Иначе ако толкова се запънат и не я дават цялата аз искам казанчето за хидравлична течност, резервната гума (ако е оригиналната) иии ако се сетя още нещо ще пиша :P
                        Някой като теб вече я реставрира но сигурно няма да се навие да даде джантите.можехме ли Да купим едно Браво HGT 2.00 20V за 999 ЕВРО преди да ни изпреварят и (за да остане в консултации незатворена темата я) видоизменям - с въпроса - някой друг да е чул за наистина изгодна кола която да внесем дори и от чужбина ако трябва и дали можем д се организираме в името на оригиналните части ?
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13
                          Предполагам, че поради повечето посещения в раздел "Консултации" темата е тук. Мястото и май е в раздел "Купува"?
                          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                          Коментар


                            #14
                            "Важна тема: Видях в една автоморга..." също е подраздел на КОНСУЛТАЦИИ и за това и аз тук я направих, но модераторите могат да изместят и в ОБЩИ ПРИКАЗКИ ако се налага, въпреки, че аз все още се консултирам ... както съм си оформил текста. Нямам претенции инъче, аз джантите вече ги изтървах. И форума да изчезне все тая.
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              къде е крайна сметка това браво ??
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X