Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ел джам(въпрос)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моят и при свалянето не е автоматичен...здраве да е!
    Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

    Коментар


      #17
      jsp написа:
      Моят и при свалянето не е автоматичен...здраве да е!
      Ами и моя, както май на повечето наше подобни
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #18
        Както писах малко по-горе - автоматиката при затварянето се контролира от тока на мотора - т.е. кога да спре да се затваря .... но тока е доста голям - т.е. лесно прозореца ми счупи молива сложен между него и рамката на вратата .... та и логиката десния прозорец да не е автоматичен е предполагам тази да не пострада някой ... а и също да няма автоматичен ход нагоре .... а си мисля че ако ви се отварят и затварят стъклата - ръчно или автоматично то бутоните ви са наред ... а просто така са направени ..... автоатични в едната посока или неавтоматично .... а ако искате автоматика ... при фирмите за аларми има т.н. - комфорт - автоматично затваряне на стъклата при заключване на автомобила .... струва 60лв. поне в Русе ....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #19
          Момчета мистериата е разбулена.)Вчера бях във Vantotrade. Оказа се че има някава джуджавка, която командва стъклата. Така че в зависимост как е настроена - така ви работят стъклтат. В моя случай се оказа, че бутона е наред (след като се набутах за нов), а трябва да се смени този пограматор
          Fiat Bravo

          Коментар

          Working...
          X