Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели от Тhema на Croma

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели от Тhema на Croma

    става въпрос дали кабели за свещите от thema 2.0 16v turbo могат да се сложат на Croma 2.0 turbo? благодаря
    '93 Croma 2.0T -ex
    '98 Coupe 20V

    #2
    кабели

    Може много неща са еднакви на двата модела

    Коментар


      #3
      Да! Кабелите са еднакви.

      Коментар


        #4
        hit-ko написа:
        Да! Кабелите са еднакви.
        мерси
        '93 Croma 2.0T -ex
        '98 Coupe 20V

        Коментар


          #5
          мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

          Коментар


            #6
            по принцип аз за нещо такова си мисля дали има смисъл да поръчвам, защото нямат за крома а имат за тема. иначе ако ми бяха под ръка много лесно щях да проверя дали стават явно ще трябва малко повече рисърч или разкарване до vantotrade
            '93 Croma 2.0T -ex
            '98 Coupe 20V

            Коментар


              #7
              мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

              Коментар


                #8
                На Крома 2.0 турбо и Тема 2.0/16в турбо, кабелите на свещите не са еднакви! Колегата е прав и се извинявам за подвеждането, приел сьм машинално означенията на моторите! Интересното е все пак, че тези кабели от Кромата стават и за 2.0/16в, но на Делта HF!!! Но не смятам, че намирането на тези кабели е проблем, а и цената им е 36лв. за комплект с централния / маркови /!

                Коментар


                  #9
                  проблемът е, че тези ще дойдат на около 180 лева, така че не искам да плащам преди да съм 100% сигурен ето това са кабелите от 8v integraleи наистина са 1:1 с моите, така че скоро ще поръчвам май
                  '93 Croma 2.0T -ex
                  '98 Coupe 20V

                  Коментар

                  Working...
                  X