Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадох Типо-то, ще купувам Brava/Marea - три въпроса...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадох Типо-то, ще купувам Brava/Marea - три въпроса...

    Не знам дали темата е за този раздел, ако не е, моля модератора да я премести където трябва. Преди два дни си продадох фиата. От 92г. карам само италиански автомобили и никой не е в състояние да ме накара да сменя любимия производител. Бях се насочил към Alfa 156, но парите са ми много. Окончателно се спрях на Brava/Bravo/Marea. Преди да скоча в тигана, обаче имам три въпроса за тези модели. Разчитам на вас за отговорите. Първият е: Знам какво се гледа при купуване на втора ръка кола, но има ли нещо уникално, на което да обърна внимание при оглед, специално за бравите? Вторият: кои двигател(без дизели) се е доказал във времето като най сполучлив, напр. при Fiat Tipo, най-добрия мотор си беше 1.4MPi? Третият: аз съм маниак на качествения саунд в колата и държа да има CD Player в нея. Бравите, които гледах тия дни са все с касетофони, оригинални; Това може ли да се смени със CD Player, без да се нарушава визията на таблото (там касетофончето е скрито под капаче доста хитро)?Всякакво мнение по темата ще приема с благодарност. По принцип, автомобила, който ще взема ще е модел 1999-2000 с климатик и airbags, и бензинов двигател, с мощност мин. 103HP. Останалите екстри не са особено важни.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    #2
    Колега, толкова си бой, че няма на къде! Защо не погледна важните теми над твоята. Ще ти извади очите бре Чети сега тук! Успех в покупката! :D

    Коментар


      #3
      Re: Продадох Типо-то, ще купувам Brava/Marea - три въпроса..

      Rokambol написа:
      ... напр. при Fiat Tipo, най-добрия мотор си беше 1.4MPi...
      такова животно нямаMPI multi point injection - многоточков инжекцион

      Коментар


        #4
        Re: Продадох Типо-то, ще купувам Brava/Marea - три въпроса..

        pugsy написа:
        Rokambol написа:
        ... напр. при Fiat Tipo, най-добрия мотор си беше 1.4MPi...
        такова животно нямаMPI multi point injection - многоточков инжекцион
        Щом казваш - така е. Имах предвид Mono i.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          Колега, толкова си бой, че няма на къде! Защо не погледна важните теми над твоята. Ще ти извади очите бре Чети сега тук! Успех в покупката! :D
          Благодаря колега.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            Погледни вътре в купето в краката на шофьора и от другата страна да не е мокро(зад централната конзола).Че нещо напоследък на много колеги които познавам им протече парното. Не че е болка за умиране , но все пак... А според мен най добрия мотор е 2.0 20V петцилиндровия. Много демаражен, еластичен и учудващо е икономичен.
            Lancia Kappa 2.0 20V
            БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

            Коментар


              #7
              Колкото за CD -то ,сваля се оригиналния касетофон , монтира се една допълнителна декоративна конзола(ще си я купиш от Александър Ауто) и пъхаш CD-то
              Lancia Kappa 2.0 20V
              БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

              Коментар


                #8
                besnija написа:
                Колкото за CD -то ,сваля се оригиналния касетофон , монтира се една допълнителна декоративна конзола(ще си я купиш от Александър Ауто) и пъхаш CD-то
                Много важно инфо.Благодаря! То май парното си им е проблем от доста години на фиатовете.
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар

                Working...
                X