Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Симптоми при заминал лагер на макферсона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Симптоми при заминал лагер на макферсона

    Какви са симптомите ако лагера на амортисьора (преден) е "тръгнал"? Какво се чува, усеща и т.н.? Благодаря!

    #2
    Виене в завой. Може и виене при движение направо. Понякога се чува виене от срещуположния лагер.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Лагера на макферсона за него пита колегата не на главината.Доколкото знам пружината започва да пука когато се завива.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Лагера на макферсона за него пита колегата не на главината.Доколкото знам пружината започва да пука когато се завива.
        Точно !!Пукането се чува още повече при маневри на място /паркиране.
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Някой път и сервото започва да вие, заради скапал се тампон.

            Коментар


              #7
              Абе аз бях пуснал една тема за рейката, оказа се че не е рейка. При малки неравности и ниска скорост се чува "тък тък’ - сравнително слаб отсечен звук, но мен лично ме дразни. Повечето хора биха си карали колите така, но аз не мога така. Интересно, че като завали дъжд и изчезва и "държи" 4-5 дена и пак се появява. Никой майстор не може да каже от какво е. Всичко е изправно и сменено по предницата без рейката и лагерите + тампоните на ст. щанга и на амортисьорите. Шах с пешката!

              Коментар

              Working...
              X