Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Болтове за тампон на McPherson

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Болтове за тампон на McPherson

    deqnak__ написа:
    Колеги някой има ли идея от къде да ги търся тези болтове? При развиване един се скъса и сега немога да намеря такъв у нас в боклуците.
    това явно е задължителен момент при смяна на амортисьори и аз скъсах един а на друг пък му се заобли главата и го развивах със секача аз ги купих от магазин специализиран в продажбата на болтове носиш стария за мостра и си ОК проблема по скоро е в това как ще извадиш скъсаната част да не се наложи да навиваш нова резба
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    #2
    Re: Болтове за тампон на McPherson

    Mitko написа:
    stef написа:
    deqnak__ написа:
    Колеги някой има ли идея от къде да ги търся тези болтове? При развиване един се скъса и сега немога да намеря такъв у нас в боклуците.
    това явно е задължителен момент при смяна на амортисьори и аз скъсах един а на друг пък му се заобли главата и го развивах със секача аз ги купих от магазин специализиран в продажбата на болтове носиш стария за мостра и си ОК проблема по скоро е в това как ще извадиш скъсаната част да не се наложи да навиваш нова резба
    Пусни ми ЛС кыде се намира този магазин за болтове. Иначе проблема с изваждането при мен липсва защото просто парчето остава в стария тампон.
    от пловдив съм за съжаление колегите от софия да помагат
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Магазин за всички видове болтове - Раковска и Сливница. Като се идва от Сточна гара към центъра по Сливница и се пресече Раковска точно на ъгъла.

      Коментар

      Working...
      X