Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена за смяна на анг. ремък.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена за смяна на анг. ремък.

    Кажете колко струва ангренажния ремък, ролките и работата за смяната им.Колата е Брава 1.6 16V.Питам защото от тук разбрах че ще ми струва около 150 лева но днес един колега ме хвърли в ужас като ми каза че цената е 300 лева
    Fiat Brava 1.6 16V '98

    #2
    Сума около 200лв. е в рамките на нормалното!

    Коментар


      #3
      аз съм със същия двигател, на мен ми струваше:ремък -- 29лвролки -2 бр.-- 136лвсмяна 50лвобщо 215лвцените са от месец януари 2003г ако потърсиш по въпроса ще намериш информация в стари теми
      FIAT Stilo 1.4 16V
      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

      Коментар


        #4
        Търсене му е майката има доста изписано из форума.При мен преди по малко от месец ми взеха 62лв за смяната на ремъка(с нужния уред разбира се) и ролките, а и ремъка е 40лв едната ролка 85лв а другата 62лв. Ако те интересува мога да ти дам и адреса на сервиза.Успех!
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          Мерси на всички...до човека отгоре....дай ми адрес ако си останал доволен.....бъдете сигурни че съм изчел всичко във форума...не съм мързел....а и се оправям с търсачката.... :D просто търсех актуални мнения по въпроса.
          Fiat Brava 1.6 16V '98

          Коментар


            #6
            смяната ми я направиха в сервиза на Дунев до басейна ЦСКА , те поръчаха ремъка и ролките от някъде и затова незнам от къде са, тогава (януари 2003) незнаех за необходимите специални инструменти,точно бях купил колата, механика който я направи смяната не използва такъв инструмент, беляза си колелата и блока, свали стария, помъчи се с новия ремък докато го нагласи, факт е че колата работи вече 35000км от тогава без проблем, напоследък ходя в ДКВ сервиза до Гара Искър (специализиран ФИАТ сервиз е и повече ми разбират от Фиатката отколкото при Дунев), колегите препоръчват Вантотрейд като добър сервиз(не съм ходил досега), може би за нещо сериозно като смяна на ангренажния ремък е най-добре там да отидеш. Пиша ти телефони и на трите, обаждай се , питай , така ще имаш най актуалното инфо по въпроса и ще избереш:Дунев tel 97313145DKV Service тел. 978 66 22 Вантотрейд тел: 02/ 76 34 52, 975 35 09
            FIAT Stilo 1.4 16V
            FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

            Коментар


              #7
              SSPURSS написа:
              Мерси на всички...до човека отгоре....дай ми адрес ако си останал доволен.....бъдете сигурни че съм изчел всичко във форума...не съм мързел....а и се оправям с търсачката.... :D просто търсех актуални мнения по въпроса.
              Фирмата се казва Топ мотор, ако не бъркам, аз лично много съм доволен, частите те си ги купуваха, та не знам кое какво е, но отидох там след мнгого добри отзиви от сервиза. Не е специализаран за италианки, но за 1.6 двигател 100% имат уреда.Да си дойда на думата сервиза се намира на бул. Сливница като отиваш за Люлин педи светофара на Макдоналдс в лявата лента точно зад Лукойл бензиностанцията. Ако идваш от Люлин точно преди Лукойл има отбивка в дясно, след няма и 2 метра в ляво и излизаш точно зад Лукойл, Сервиза е в нещо като Травопост. Емо е човека, който ми я прави ама те са три момчета и са екип, по моето скромно мнение с добри :D .Успех в избора!
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                До SSPURSS:Ако си се обаждал на сервизите, които бяха споменати, може да споделиш впечатленията си за цени и т.н....Предполагам, че ще бъде полезно за всички!
                Fiat Brava 1,6 16v 103 к.с. 1997г.

                Коментар


                  #9
                  Re: Цена за смяна на анг. ремък.

                  SSPURSS написа:
                  Кажете колко струва ангренажния ремък, ролките и работата за смяната им.Колата е Брава 1.6 16V.Питам защото от тук разбрах че ще ми струва около 150 лева но днес един колега ме хвърли в ужас като ми каза че цената е 300 лева
                  Мене ремъка ми беше 33лв,и двете ролки там некъде по 30лв,и за работа ми взеха 40лв обаче за смяна на 3-те ремъка,филтрите и маслото......
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #10
                    мерси на всички...ще звъня след като посабера пари...след като го сменя ще споделя тук как, каде и колко... Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
                    Fiat Brava 1.6 16V '98

                    Коментар


                      #11
                      Офф.Защо се отказа от Лагуната?

                      Коментар


                        #12
                        Ами да ти кажа просто Бравата е в перфектно състояние а и офертата беше добра...и това натежа.Това ми е първа кола и да ти кажа съм много доволен....кара се супер лесно. :D
                        Fiat Brava 1.6 16V '98

                        Коментар

                        Working...
                        X