Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях в една автоморга...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Re: Ge4i7ooo

    ivan_dmx написа:
    бе бая морги знам ............ и почти навсякъде има фиати
    тука в Добрич няма Фиати по моргите е улучих само едно изгоряло Типо от което взех теглича за 30 лв. :P :D :P
    Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

    Коментар


      #47
      MAREA

      здравейте, видях една бяла MAREA (комби) на една софийска морга на околовръстното шосе, някъде около магазин ARKO (над младост), задницата на пръв поглед и беше здрава, но нямаше предница, изглеждаше общо взето в добро състояние, с изключение на един счупен заден прозорец.
      Marea ELX

      Коментар


        #48
        В Сливенска морга онзи ден видях червено Fiat Coupe 16V Turbo .Всичко по мотора беше там , а и не само по мотора. Колата е цяла само единствено без предна броня ( до колкото видях ) . Ако някой е решил да прави проект 16VT...

        Коментар


          #49
          Аз от две седмици търся фар за мареа ляв,нямате си на идея какъв зор е никъде по моргите няма.Мареата ми е с тези фарове с лупите и съм се видял в чудо то бива да няма ама чак пък толкова сега уж ми обещаха един ама не е съвсем сигурно.Мареи много ама все ударени отпред и то яко.Щях да си взема нов фар но ме рзубедиха защото все намирам някакви тайвански ментета.Така че ако някой мерне фар да пише.
          Marea Wekeend 1999 1.6 16V

          Коментар


            #50
            Видях в една автоморга...

            намират се
            уно 1300д

            Коментар


              #51
              Колеги интересуваме някъде в Сливенска област в радиус 100 км има ли Типо по възможност бяло трябва ми предна броня и греда точно зад бронята която е и ако можете да ми кажете горе долу какви пари би ми излязло че ми се въртят едни цифри в главата ама незнам дали са точни благодаря
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                #52
                В София, в кв. Левски, като идваш от Циганската махала, при Витито газ има една морга. Там имаше едно Браво и една Брава преди около месец...с доста неща по тях... Бравото си спомням че беше челосано, за другата не помня. Ако на някого му трябва нещо може да провери.
                Fiat Marea Weekend ELX 1.6 16V /// Lancia Delta 2 LE 1.6 16V /// Renault 21 GTS 1.7mpi

                Коментар


                  #53
                  Fiat Punto

                  Автоморга по пътя към Дружба 2 след слизането от Младост вдясно.Зелено Пунто , в добро състояни , бензиново/ не съм 100% сигурен /Колата изглежда в добро състояние и има какво да се свали от нея .

                  Коментар


                    #54
                    до есента работех в една морга, в която имаше 145-ца, Браво, Брава, Мареа, 155-ца, Делта 93- , Темпра комби и няколко Пунто-вци. Самата морга е до Шел-а в Люлин, точно преди караулката, но за отстъпки по9добре не ме търсете, защото на вас ще дадат по-добра цена :D :D :D
                    Типо-то е истинската работа !

                    Коментар


                      #55
                      Колеги, на мен ми трябва ляво предно стъкло (шофьорското) за Вектра Б, та търся такава по моргите. Да е засичал случайно някой такава по моргите в София? Благодаря предварително.п.с. писах в опел форума, но там да чакаш отговор на въпрос е като да чакаш от умрял писмо, за това реших да пиша в нашия си :D
                      Brava 103HP
                      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                      Коментар


                        #56
                        ПЛЕВЕН

                        Знае ли някой, къде наблизо има Мареа 1,8 16v на части?
                        сега кара ВЕЛОСИПЕД
                        EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
                        EX FIAT Tipo 1.6 ie
                        EX FIAT Uno 1.0

                        Коментар


                          #57
                          Колеги на околовръсното в Пловдив след колелото има една морга, в която видях едно цяло Типо. Имаше и едно поразфасовано Браво.Видях и две ляти джанти с почти нови гуми 14 цола и някакви 15-ки.
                          TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
                          ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
                          НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

                          Коментар


                            #58
                            Нек’ва морга София, пътя за летището, отклоняваш надясно към Дружба, спускаш се отдясно на моста, завой надясно на светофара, на околон 200-300 метра, синя ограда. Там видях едно разфасовано браво и едно не съвсем. И май имаше кости от някакво Пунто. Минах от там преди месец. Не ми се иска да им правя реклама защото не останах със добри впечатления ама пиша защото на някой колега може да му е полезно.
                            Bravo 1.6 / 16

                            Коментар


                              #59
                              Здравейте колегиЗнае ли някой къде мога да намеря Пунто МК 1 1.6 бензин на части??? Желателно е да е в София или околия, но няма проблем ако е другаде.Трябват ми спирачни апарати. Ако някой има да казва, за да ги спазарим :D
                              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                              Коментар


                                #60
                                Re: ПЛЕВЕН

                                robin1 написа:
                                Знае ли някой, къде наблизо има Мареа 1,8 16v на части?
                                В едната морга в Луковит имаше някаква Мареа, но не знам каква модификация е... В плевенските морги обикалях наскоро, ама нищо не намерих...
                                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                                Коментар

                                Working...
                                X