Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на ел. огледало на темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на ел. огледало на темпра

    Здравейте колеги и помагайте!някой "много добър" шофьор ми отнесе лявото огледало на темпрата (паркирана разбирасе). Та въпроса ми е колко струва такова огледало и най-вече как става смяната. огледах го но никъде не видях връзка за кабелите. Ако някой е извършвал това упражнение нека помага.

    #2
    Куплунга за разкачане е точно във гумения маншон меду огледалото и врататалесно се разкача, аз минах през същия проблем, някакъв идиот ми отнесъл огледалото и като се върнахме едвам закрепих всичко и заминахме на сватбено пътешествие....... после ни подарих огледало като сватбен подарък , цената май е около 50-60лв. на ново, лично според мен по-добре от морга.успех
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      благодаря за отговоране знам защо не го видях този куплунг. утре с това ще започна явно не съм издърпал достатъчно маншона

      Коментар


        #4
        Първо искам да се извиня на колегата trifonare , че му се меся в темата , но моят въпрос е подобен . Преди седмица някой " много добър " ми открадна лявото огледало , толкова " майсторски " че чак ми беше счупен механизма вътре който движи огледалото ( механично ) .Аз това го оправих (механизма) , но въпроса е следният - днес ми се обади един приятел , който ми предлага електрическо . Въпроса е може ли да се сложи такова , имам предвид разните му кабели които ще трябват за да работи ел.огледалото ?
        ex : Bravo 1.6 16v 103hp
        now : Marea HLX 2.4 JTD

        Коментар


          #5
          уф ей сега погледнах че бях забравил как е точно...... ами и аз не видях куплинга, но се сетих къде е куплунга е вътре в пластмасата, отвън в огледалото, и може да се откачи, но първо трябва да разглобиш всичко пластмасата отвътре и болта който е с пружина дето държи огледалото към вратата.....после като го отделиш ще видиш куплунга вътре в огледалото.....лесно се откача
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            RumenMM написа:
            Първо искам да се извиня на колегата trifonare , че му се меся в темата , но моят въпрос е подобен . Преди седмица някой " много добър " ми открадна лявото огледало , толкова " майсторски " че чак ми беше счупен механизма вътре който движи огледалото ( механично ) .Аз това го оправих (механизма) , но въпроса е следният - днес ми се обади един приятел , който ми предлага електрическо . Въпроса е може ли да се сложи такова , имам предвид разните му кабели които ще трябват за да работи ел.огледалото ?
            би трябвало да може, но ще ти трябва и централната конзола и всички останали кабели......незнам дали имаш прекарани кабели и през вратите и до тях....абе трябва да се поровиш да видиш дали всички кабели присъстват....все пак не съм сигурен, ама ако ги няма кабелите ще е голяма играчка, все пак нали знаеш че няма невъзможни неща :D
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              [quote="phoenix"]
              RumenMM написа:
              Първо искам да се извиня на колегата trifonare , че му се меся в темата , но моят въпрос е подобен . Преди седмица някой " много добър " ми открадна лявото огледало , толкова " майсторски " че чак ми беше счупен механизма вътре който движи огледалото ( механично ) .Аз това го оправих (механизма) , но въпроса е следният - днес ми се обади един приятел , който ми предлага електрическо . Въпроса е може ли да се сложи такова , имам предвид разните му кабели които ще трябват за да работи ел.огледалото ?
              би трябвало да може, но ще ти трябва и централната конзола и всички останали кабели......незнам дали имаш прекарани кабели и през вратите и до тях....абе трябва да се поровиш да видиш дали всички кабели присъстват....все пак не съм сигурен, ама ако ги няма кабелите ще е голяма играчка, все пак нали знаеш че няма невъзможни неща :D[/qБлагодаря за бързия отговор , ще се поровя !п.с. Има само едно невъзможно нещо на тоя свят Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
              ex : Bravo 1.6 16v 103hp
              now : Marea HLX 2.4 JTD

              Коментар

              Working...
              X