Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo-то прегря! Изтече натифриза! - Проблема оправен!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vesko написа:
    А тоя "майстор" дето ти е казал да я караш с изтичащ антифриз...
    За да има повече проблеми за оправяне като пристигне, ако въоще пристигне! Успех с оправянето на проблема!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #17
      Колеги оправих проблема, за сега. Точно тази пробка, която е на снимките се беше счупила. И от там е изтекъл антифриза. Навих една една видия в отворчет и за сега е добре. Закарах колата в един сервиз до нас от където ми казаха, че няма проблем да я карам така. Чудя се дали да я закарам на друг сервиз за да ми сложат някакво болче или нещо по-здраво. Питах във всички магазини за авточасти Fiat, но никъде не продават такива пластмасови пробки.Предложения? Съвети?
      Fiat Bravo SX 1.6 16V

      Коментар


        #18
        Провери ли в "T&N" car ул. "Оборище" 95,тел. 943 48 74 или Красно село тел. 8504405? От тях съм купувал невероятни "дзвъчки" за Пунтото... разбира се с поръчка.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          megamuscle написа:
          Питах във всички магазини за авточасти Fiat, но никъде не продават такива пластмасови пробки.Предложения? Съвети?
          Автоморгите по Околовръстното Младост-Люлин Не знам дали си струва да ги обикаляш за една пластмасова пробка , но ...Преди 2-3 седмици гледах една Брава в автоморга на Околовръстното след разклона за Горна баня, преди сфетофара за Овча купел! Автоморгата е на ул. Бойчо Бойчев - след пресечката й с ул. 643 http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f9...4&num=643П.С. Радвам се, че наистина в пробката е бил проблема :D и си минал по "тънката лаисна" !
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар


            #20
            Nino написа:
            Провери ли в "T&N" car ул. "Оборище" 95,тел. 943 48 74 или Красно село тел. 8504405? От тях съм купувал невероятни "дзвъчки" за Пунтото... разбира се с поръчка.
            Първо проверих в "T&N" car. Отидох на място, но казаха, че никога не са продавали такива пробки. Обаждах се на всички магазини, които са посочени в темата за "Магазини автичасти Fiat", но нямат. Според теб дали има проблем, ако я карам така с завъртяна видия в дупката?
            Fiat Bravo SX 1.6 16V

            Коментар


              #21
              masterkar написа:
              megamuscle написа:
              Питах във всички магазини за авточасти Fiat, но никъде не продават такива пластмасови пробки.Предложения? Съвети?
              Автоморгите по Околовръстното Младост-Люлин Не знам дали си струва да ги обикаляш за една пластмасова пробка , но ...Преди 2-3 седмици гледах една Брава в автоморга на Околовръстното след разклона за Горна баня, преди сфетофара за Овча купел! Автоморгата е на ул. Бойчо Бойчев - след пресечката й с ул. 643 http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f9...4&num=643П.С. Радвам се, че наистина в пробката е бил проблема :D и си минал по "тънката лаисна" !
              Мерси много колега. Още утре ще проверя.
              Fiat Bravo SX 1.6 16V

              Коментар


                #22
                Комшо, проблем според мен ще е, като решиш да обезвъздушаваш след време. Хубаво, ще развиеш видията, после с отверка пак ще я стегнеш... какво ще стане с резбата, която в един момент ще прецакаш, ако дори вече не си го направил!? Все пак не случайно е направено с пробка, а не с винтче/болтче
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  megamuscle написа:
                  Първо проверих в "T&N" car. Отидох на място, но казаха, че никога не са продавали такива пробки. Обаждах се на всички магазини, които са посочени в темата за "Магазини автичасти Fiat", но нямат. Според теб дали има проблем, ако я карам така с завъртяна видия в дупката?
                  Попитай ги пак с поръчка дали става.Иначе за проблема се солидаризирам с мнението на Vladim.Лично аз много ги мразя тези видии.Като видя примерно по подобен начин затапена последната дюза /за обратната нафта/ при дизел се изприщвам!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #24
                    Vladim написа:
                    Комшо, проблем според мен ще е, като решиш да обезвъздушаваш след време. Хубаво, ще развиеш видията, после с отверка пак ще я стегнеш... какво ще стане с резбата, която в един момент ще прецакаш, ако дори вече не си го направил!? Все пак не случайно е направено с пробка, а не с винтче/болтче
                    Здрасти комши. Как е. Надявам се всичко да е наред с Brava-та ти. Пропуснах да кажа, че намерих горната част на пробката. Счупила се е, а по-голямата част от нея е останала завита в отвора. По средата има малко отворче(около 1 милиметър), в което завих малка видийка. Мисля, че не съм прецакал резбата. Но естествено, ако има нещо ще се чуе. :D
                    Fiat Bravo SX 1.6 16V

                    Коментар


                      #25
                      Nino написа:
                      megamuscle написа:
                      Първо проверих в "T&N" car. Отидох на място, но казаха, че никога не са продавали такива пробки. Обаждах се на всички магазини, които са посочени в темата за "Магазини автичасти Fiat", но нямат. Според теб дали има проблем, ако я карам така с завъртяна видия в дупката?
                      Попитай ги пак с поръчка дали става.Иначе за проблема се солидаризирам с мнението на Vladim.Лично аз много ги мразя тези видии.Като видя примерно по подобен начин затапена последната дюза /за обратната нафта/ при дизел се изприщвам!
                      Благодаря за съвета колега. Ще попитам в "T&N" car, ако е възможно да ми поръчат от някъде такава пробка, защото естествено е най-добре да си е с нея.
                      Fiat Bravo SX 1.6 16V

                      Коментар

                      Working...
                      X