Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аджеба защо според еPER ми се разминават данните!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аджеба защо според еPER ми се разминават данните!

    При въвеждане на номера на рамта в Епер излиза цяла информация обаче номера на двигателя ми не е този... Евентулано как мога проверя по съществъващ номера на двигателя, от какво е и кога е произведен...рамата е номер: ZFA16000004762881двигателя: 160A10463753132а според Епер двигателя трябва да е :160A10468758182...Mалко съм озадачен...

    #2
    Според мен някой е объркал осмиците с тройки при регистрацията...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      да колега прав си аз също имам несъответствие но в момена нямам на лице данните за да ги постна.
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        И при мен КАТ-аджиите са объркали тройка с осмица. Май се среща много често, когато по блока има ръжда или не е особено чист.
        Shit happens, sometimes...
        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

        Коментар


          #5
          Може и двигателите да са сменяни.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            #6
            Red Storm написа:
            Може и двигателите да са сменяни.
            Прекалено голямо съвпадение ще е, тъй като всички други цифри са еднакви, а тройки с осмици се бъркат доста лесно... Ама пък и всички осмици да са ги видяли като тройки...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              А бе катадии... Когато си купуах Пунтото в талона на предния собственик и на мен бяха писали Ритмо, добре че го видяхме още същия ден, че отидох да ми го оправят, че при началника на КАТ и той влиза в разни бази и се оказа че наистина е Пунто както е по митническа декларация а не Ритмо, а колата беше регистрирана точно преди месец, на една от предните ми Жигули 30 г. предния собственик я карал със сгрешен номер на двигател и чак когато тръгнах на преглед се видя че бил сбъркан, ама 30 г. никой не го е поглеждал- каръшка работа, че и при прехвърлянето тогава механиците какво са гледали, кой да ти каже.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                баси и кьорчовците, всички тройки с осмици...Тези трябва да дойдат в Офталмологията директно за по голям диоптър...

                Коментар


                  #9
                  А за моята кола,когато напиша номера ми изписва,че не съществува такъв номер.Каква може да е причината?
                  COUPE 1.8 16V
                  Volvo XC90 T6

                  Коментар


                    #10
                    NPD написа:
                    А за моята кола,когато напиша номера ми изписва,че не съществува такъв номер.Каква може да е причината?
                    Не изписваш правилно номера?
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X