Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някой ако можи да помага

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой ако можи да помага

    значи купехси преди 10 дена Браво 1,6 16V i за сега го разучявам но забилязах че разхода ми отива мъм 13 л.гориво бизин а не я издувам не съм и свикнал ощи от уно 100кб на Браво 1,6 16V i малко е ковти нали :D а иначи е супер другото от вчера забилязах че като спра и изгася колата километражя оставя на 10 км а оборотомера на 500 обпрота нов внос е не е каран във бг. не знам и колко е стояла на паркинг в италия ако можи да ми кажите нещо жилата ли са за смазване или е сириозно това и ако някой се е зблъсквал с това да разесни или да кажите от каде да бидя как даги змажя или оправя това благодаря предварително Колега... "можи", "купехси", "разучявам"... това са думички от първото ти изречение... Звучат забавно, но някак не книжовно! Ако обичаш лишавай бъдещите си мнения от тях! Vladim
    Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 97г 103 к.с. Метан
    Fiat PUNTO MKII 1.2 8V. 60к.2000г

    #2
    пански ти ли си??? а честито, със здраве да си я караш!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Малко Офф ама ...Коко бате вземи си оправи малко грешките , че почва да ме е срам заради теб купехси; разучявам ; забилязах ; мъм ; бизин; ощи ; ковти; забилязах; километражя; оставя; обпрота; можи; кажите; сириозно; зблъсквал; разесни; кажите; и т.н. т.н Или се майтапиш ... :D
      VW Bora Variant 1.6 16V '01

      Коментар


        #4
        За разхода първo да кажа. Не съм голям спец по засичане на разход, но мисля че и на мен някъде толкова ми гори(12-14). А кажи точно какъв ти е проблема със жилото, защото аз вече сменях 3 жила заради некадърно монтиране(жило на съединител имам предвид).
        Fiat Bravo SX 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Re: някой ако можи да помага

          коко69 написа:
          значи купехси преди 10 дена Браво 1,6 16V i за сега го разучявам но забилязах че разхода ми отива мъм 13 л.гориво бизин а не я издувам не съм и свикнал ощи от уно 100кб на Браво 1,6 16V i малко е ковти нали :D а иначи е супер другото от вчера забилязах че като спра и изгася колата километражя оставя на 10 км а оборотомера на 500 обпрота нов внос е не е каран във бг. не знам и колко е стояла на паркинг в италия ако можи да ми кажите нещо жилата ли са за смазване или е сириозно това и ако някой се е зблъсквал с това да разесни или да кажите от каде да бидя как даги змажя или оправя това благодаря предварително
          Споко градски, нищо нямаш за смазване. Просто се загледай по - добре. И на оборотомера и на скоростомера има по един ораничител дето подпира стрелката в крайно положение. Недей да разхвърляш колата за нищо.
          Настоящата - Ford Focus ST
          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
          Франкенщайн - R.I.P.
          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

          Коментар


            #6
            честито за колицата, а колкото до разхода май това си е нормално за браво 1.6 16в. мойта също ми дава разход 12-14
            bravo-bravisimo

            Коментар


              #7
              български

              Незнам колега с кой клас си ама какво е това писане разучявам забилязах бизин ощи ковти забилязах километражя обпрота можи сириозно разесни бидя змажя имам чувството,че си от провинцията ние от морето не говорим и не пишем така а иначе безаварийна с Бравото.
              Fiat Tempra Virtual

              Коментар


                #8
                Re: някой ако можи да помага

                Korun написа:
                коко69 написа:
                значи купехси преди 10 дена Браво 1,6 16V i за сега го разучявам но забилязах че разхода ми отива мъм 13 л.гориво бизин а не я издувам не съм и свикнал ощи от уно 100кб на Браво 1,6 16V i малко е ковти нали :D а иначи е супер другото от вчера забилязах че като спра и изгася колата километражя оставя на 10 км а оборотомера на 500 обпрота нов внос е не е каран във бг. не знам и колко е стояла на паркинг в италия ако можи да ми кажите нещо жилата ли са за смазване или е сириозно това и ако някой се е зблъсквал с това да разесни или да кажите от каде да бидя как даги змажя или оправя това благодаря предварително
                Споко градски, нищо нямаш за смазване. Просто се загледай по - добре. И на оборотомера и на скоростомера има по един ораничител дето подпира стрелката в крайно положение. Недей да разхвърляш колата за нищо.
                благодаря за информацията утре ще погледна каде са тез ограничители дано ги намеря бързо благодаря на всички които помогнаха а за правописа съм така да ме извенити много не гледам какво съм изпрател :D а за провинцията неми пука въобше благодаря и за пжеланията :D
                Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 97г 103 к.с. Метан
                Fiat PUNTO MKII 1.2 8V. 60к.2000г

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  пански ти ли си??? а честито, със здраве да си я караш!
                  аз съм мерси няма да питам как ме позна :D :D :D
                  Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 97г 103 к.с. Метан
                  Fiat PUNTO MKII 1.2 8V. 60к.2000г

                  Коментар


                    #10
                    12-14 абсолютно ненормален разход това да не е камион бре хора

                    Коментар


                      #11
                      sstanchev написа:
                      12-14 абсолютно ненормален разход това да не е камион бре хора
                      Сигурен съм, че за доста хора с 1.6 16V 103к.с., това си е нормален разход за града Изпозлват всичките кончета, просто. :D Честита да ти е колата и безаварийни км! Много е важно сега, да не вземеш да смениш нещо, което си е здраво и работи - аз така, щях да сменя термостата, понеже ми се струваше, че стрелката трябва да стои на средата, на дълъг път(добре, че нямаше в 2-3 магазина)
                      1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                      Коментар


                        #12
                        nadq написа:
                        sstanchev написа:
                        12-14 абсолютно ненормален разход това да не е камион бре хора
                        Сигурен съм, че за доста хора с 1.6 16V 103к.с., това си е нормален разход за града Изпозлват всичките кончета, просто. :D Честита да ти е колата и безаварийни км! Много е важно сега, да не вземеш да смениш нещо, което си е здраво и работи - аз така, щях да сменя термостата, понеже ми се струваше, че стрелката трябва да стои на средата, на дълъг път(добре, че нямаше в 2-3 магазина)
                        Сигурен съм, че за доста хора с 1.6 16V 103к.с имат проблем с колите си.

                        Коментар


                          #13
                          Re: някой ако можи да помага

                          Korun написа:
                          коко69 написа:
                          значи купехси преди 10 дена Браво 1,6 16V i за сега го разучявам но забилязах че разхода ми отива мъм 13 л.гориво бизин а не я издувам не съм и свикнал ощи от уно 100кб на Браво 1,6 16V i малко е ковти нали :D а иначи е супер другото от вчера забилязах че като спра и изгася колата километражя оставя на 10 км а оборотомера на 500 обпрота нов внос е не е каран във бг. не знам и колко е стояла на паркинг в италия ако можи да ми кажите нещо жилата ли са за смазване или е сириозно това и ако някой се е зблъсквал с това да разесни или да кажите от каде да бидя как даги змажя или оправя това благодаря предварително
                          Споко градски, нищо нямаш за смазване. Просто се загледай по - добре. И на оборотомера и на скоростомера има по един ораничител дето подпира стрелката в крайно положение. Недей да разхвърляш колата за нищо.
                          днес я разгледах но нещо не можях да намеря тес ограничители ровех се и продалжавам да се ровя в инструкцията но немога даги намеря кадеса ако моги дами подскажиш някаде на двигателя ли са или зад таблото някаде
                          Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 97г 103 к.с. Метан
                          Fiat PUNTO MKII 1.2 8V. 60к.2000г

                          Коментар


                            #14
                            nadq написа:
                            sstanchev написа:
                            12-14 абсолютно ненормален разход това да не е камион бре хора
                            Сигурен съм, че за доста хора с 1.6 16V 103к.с., това си е нормален разход за града Изпозлват всичките кончета, просто. :D Честита да ти е колата и безаварийни км! Много е важно сега, да не вземеш да смениш нещо, което си е здраво и работи - аз така, щях да сменя термостата, понеже ми се струваше, че стрелката трябва да стои на средата, на дълъг път(добре, че нямаше в 2-3 магазина)
                            ами да ти кажя чесно и аз се замислих за това но съм решил да я закарам на стенд да я видят първо но не знам каде да отида каде разбират в бургас ако можи някакви напъдствия еее да са сносни цините де, се пак не е мерцидес :D
                            Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 97г 103 к.с. Метан
                            Fiat PUNTO MKII 1.2 8V. 60к.2000г

                            Коментар


                              #15
                              коко69 написа:
                              nadq написа:
                              sstanchev написа:
                              12-14 абсолютно ненормален разход това да не е камион бре хора
                              Сигурен съм, че за доста хора с 1.6 16V 103к.с., това си е нормален разход за града Изпозлват всичките кончета, просто. :D Честита да ти е колата и безаварийни км! Много е важно сега, да не вземеш да смениш нещо, което си е здраво и работи - аз така, щях да сменя термостата, понеже ми се струваше, че стрелката трябва да стои на средата, на дълъг път(добре, че нямаше в 2-3 магазина)
                              ами да ти кажя чесно и аз се замислих за това но съм решил да я закарам на стенд да я видят първо но не знам каде да отида каде разбират в бургас ако можи някакви напъдствия еее да са сносни цините де, се пак не е мерцидес :D
                              1.Като начало сигурен ли си че харчи толкова.2.Ако не си измисли си някакъв метод за точно засичане.3.Погледни дали ти е черен ауспуха.4.Ако е значи нещо с горивния процес не е наред.5.Ако е така първо погледни свещите дали са за смяна.6.Ако нещата не се подобрят търси квалифицирана помощИмай предвид че колите които караме не са дошли в България щото всичко им е наред а поради това че имат някакъв проблем и при закупуването е желателно да бъде открит което за съжеление е свързано с финансови разходи в неподходящ момент.

                              Коментар

                              Working...
                              X