Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с алармата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с алармата

    Здравейте. Този уикенд си бях оставил колата на сервиз за смяна на ангренаж. След като я взех алармата не работеше, но пичовете от сервиза казаха, че сигурно е скапано дистанционното. Прибрах се вкъщи и пробвах с другото -- без успех.Забелязах обаче, че диода на алармата свети непрекъснато. Някой знае ли какво може да е? Дали е някаква блокировка, която се е включила, когато майсторите са махнали клемите от акумулатора при ремонта? (Със сигурност снам, че са изключили тока, защото часовникът на таблото беше изостанал с много часове.)Между другото, дистанционното на алармата ми е като това на снимката горе вдясно -- http://www.generalsecurity.com.tw/su...html?Frame=off

    #2
    re

    Най-вероятно са се изтрили дистанционните от паметта на алармата.С помоща на сервизният бутони инструкцията ,четеш и програмираш.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: re

      gmg_service написа:
      Най-вероятно са се изтрили дистанционните от паметта на алармата.С помоща на сервизният бутони инструкцията ,четеш и програмираш.
      Aми купих колата с алармата и пичът не ми даде никакво упътване. За такава аларма (вж. УРЛ-то по-горе) къде ли мога да намеря упътване?

      Коментар


        #4
        re

        В такъв случай,единственото ти спасение е алармаджия,който е монтирал такава аларма,и евентуално да си е запазил ръководството за обучаване на дистанционно. Успех
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Re: re

          gmg_service написа:
          В такъв случай,единственото ти спасение е алармаджия,който е монтирал такава аларма,и евентуално да си е запазил ръководството за обучаване на дистанционно. Успех
          Мога да ви препоръчам Иво (0888948535). Вярно, проблемът беше дребен, но човекът дойде до работата ми и оправи алармата за 5 минутки.

          Коментар

          Working...
          X