Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слаби фарове на Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слаби фарове на Мареа

    Колеги , на мен ли така ми се струва или наистина на Мареята фаровете светят много слабо? Те са от модела с лупите и би трябвало да светят достатъчно силно, но когато вали дъжд и асфалта е мокър все едно изобщо не съм ги включил...пълен мрак е пред колата .Направо ще се пребия някъде. Ако някой има мнение по моя проблем моля ви пишете.
    Lancia Kappa 2.0 20V
    БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

    #2
    Най-добре я закарай в някой сервиз дето настройват фаровете, че не са ли добре нагодени не се вижда нищо. Мисля че в центровете на СБА имат едни стари джунджурии, който наистина вършат работа.
    Bravo HGT 2001

    Коментар


      #3
      Re: Слаби фарове на Мареа

      besnija написа:
      когато вали дъжд и асфалта е мокър все едно изобщо не съм ги включил...пълен мрак е пред колата ..
      И това във града, нали? Разбира се, че когато е мокро, вали и има светлина от уличното осветление/преминаващи коли, ще ти се струва, че не си ги пуснал...аз съм се прибирал от центъра без да се сетя да пусна фаровете, толкова светло ми се е струвало, но това е друго Карай внимателно, поздрави.
      1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

      Коментар


        #4
        като вали дъжд наистина е такано все пас си настрой фаровете и си купи нови крушки, ако не си ги сменял
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Благодаря ви колеги. Наистина ще отида да ми проверят фаровете дали са добре регулирани.
          Lancia Kappa 2.0 20V
          БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

          Коментар

          Working...
          X