Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация за смяна на мотор,скорости и електроника

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Консултация за смяна на мотор,скорости и електроника

    На другия мотор му е свалена главата,скъсал е ангренажен ремък и е ударил 4 клапана,но момчето е купило 8 нови,почти няма ръбче на цилиндрите,буталата са добре,валовете са на 30к спортни,на скоростната кутия са и сменени синхронизатори,аз трябва да взема пулове за клапаните,ангренажен ремък и гарнитура на глава.Мотора е 1.8 16В.Та искам да намеря някъде да извършат процедурата с прехвърлянето на мотора(+слагането на главата на место),скоростите и евентуално полуоските.Ако може да ми препоръчате някой майстор,който не дере кожи и ако може ориентировъчно да ми кажете колко ще излезе процедурата :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Имаше мисля в раздел сервизи/магазини една тема цени на ремонти, там колегата пакумба беше пуснал един линк за цените в ем-комплект,може да се ориентираш като го погледнеш.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Що не потърсиш, Fire999 имаше едни хора, от които имаше доволни...аз мога да ти дам телефонче на едни хорица от един сервиз в нашия квартал. Ще излезне най-евтино. Пък и знам че работи добре. Правил ми е Пунтото.Валентин стойчевул. Ворино 59958 28 900888 635 825
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар

        Working...
        X