Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за оборотите на празен ход...ТИПО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за оборотите на празен ход...ТИПО

    Колеги, може да е писано по въпроса ,но който незнае пита..Колко трябва да са оборотите на празен ход при нормална раб. темпер.(800 -850 об.мин.... ? )Регулират ли се и как ?Колата е ТИПО-1,4 моноинж.Нямам оборотомер така ,че на слух оборотите ми се виждат високи , но за това си има уреди.Трябва да се мери и регулира та затова ми трябват стойности и начин на регулиране.БЛАГОДАРЯ.................

    #2
    Ако до сега не си имал проблем с тях по-добре не ги пипай, че разбазикаш ли ги оправяне няма. Или поне трябва пак много бъзикане за да се оправят. С нашето типо имаше доста проблеми защото при задръстване и с включени фарове оборотите падаха много. Като се кара няма проблем, но зациклиш ли в задръстване става кофти. Баща ми ги беше пререгулирал уж да харчи по-малко и затова бяха проблемите. И няколко седмици ги нагласяхме лека полека. Едит: Абе малко късно писах и ми се спеше и затова съм пропуснал тази подробност!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Ееее, ма човека пита за моноинжекция @rumen59 Не се регулират. Компютъра си ги поддържа ако е в час всичко. При загрял двигател са 900-950.
      FIAT Tipo 1,4mi - EX
      Alfa Romeo 146ti - EX
      Alfa Romeo 156 2,4JTD

      Коментар

      Working...
      X